Farmasi Aloe Jel Serisi

Farmasi Aloe Jel Serisi

Farmasi Aloe Jel Serisi
Farmasi Kozmetik Günden güne cilt bakım ürünlerinde çeşitliliği arttırarak her cilt sorununa ayrı bir seri çıkartmayı ilke edilmiş durumda! Hem kuru, hem karma, hem de yağlı ciltlere özel Farmasi cilt bakım ürünlerini temiz içeriğinden dolayı güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi’ nin son gözdesi ise Dr Cevdet Tuna Aloe Jel serisi. Peki nedir bu Aloe jel?


Öncelikle Aloe jel cildi yatıştırır, rahatlatır ve cilt üzerinde bulunan kırmızı noktaları, kızarıklıkları gidererek hassasiyeti alır. . Cilt rengini açarak ciltte oluşmuş güneş lekelerinin ve çillerin görünümünü azaltır. Uygulanan bölgede hijyen sağlar
Ulaşabileceğiniz en doğal içeriklerden biri olan Aloe jeli Farmasi ürünlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Piyasada satılan çoğu aloe vera içerikli ürünlerin içerisinde eser miktarda Aloe jel konulmaktadır. Oysa Farmasi’nin yeni çıkan Ali Özel serisindeki ürünlerin içerisinde %93 oranında Aloe Vera suyu vardır.

Farmasinin aloe jel  serisinde bulunan ürünlere birlikte göz atalım; Ürün kategorisi bölümünden Aloe Jel serisi ile ilgili ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ürün kategorisi bölümüne gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.