Farmasi Doğal Cilt Sabunları

Farmasi Doğal Cilt Sabunları

Farmasi Doğal Cilt Sabunları
Sabun kullanmak her daim insana kendisini daha temiz ve pak hissettiriyor. Fakat temiz içerikli ve cildimize uygunsa.. Sabun çoğu kişi tarafından tereddütle kullanılır çünkü piyasadaki sabunlar tam tersi olarak cildimizi kurtur. Hatta cildimiz pul pul dökülebilir.. Farmasi Kozmetik doğal içerikli cilt sabunları ile adeta cildinize bakım yapıyor!

Eğer siz de Sabun kullanmayı seviyorsanız ve duşunuzdan, bakımınızdan  sabunları eksik etmiyorsanız yazımızın devamını mutlaka okuyun!
Farmasi de bulunan sabun çeşitlerini tek tek inceliyor olacağız keyifli okumalar..
 
Farmasi Çay Ağacı Özlü Sabun
 
Çay ağacı bilindiği gibi antibakteriyel bir içeriğe sahiptir. Çay ağacı yağlı sabun ile cildinizdeki aktif sivilcelerin oluşumunu engelleyebilir, var olan sivilceleri kurutabilir ve sivilce lekelerini giderebilirsiniz. Ayrıca renk eşitsizlikleri için de bu sabun birebir!
 
Farmasi İnci Tozu Sabunu
 
İnci tozu hücre yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı etkiye sahiptir Bu sabun ile ince kırışıklıkların görünümünü azaltırken cildinize aynı anda nem takviyesi yapabilirsiniz. Özellikle kuru ciltler bu sabunu çok sevecektir.
 
Farmasi Aynısefa Sabunu
Aynısefa yağının mucizevi bir etkiye sahip olduğunu mutlaka duymuşsunuzdur. Özellikle cilt lekelerinin rengini açan cilde bu ihtiyacı olan nem takviyesi sağlayan ve oluşmuş küçük kırışıklıkların görünümünü azaltan bu yağı sabun olarak da kullanabilirsiniz. Farmasi de aynı zamanda bu yağın cilt bakım için özel olarak üretilmiş serumu da bulunuyor. Tamamlayıcı etki için aynısefa sabunu kullanabilirsiniz.
 
Farmasi Hamam Bıttım Sabunu
 
Özellikle saçlarınız için kullanabileceğiniz bir sabundur. Kepek problemi yaşıyorsanız ve saç derinizde yer yer kuruluk, kabuklanma problemi varsa hamam bıttım sabunu bu endişelerinizi çözümü olacak. Ayrıca bu sabun ince saç tellerini güçlendirerek kuru saç derisini rahatlatıp kaşınmayı da gideriyor aynı zamanda düzenli kullanımda kepeklerinden de kurtulabilirsiniz.
 
Farmasi Mukallat Sabunu
 
Içinde birçok yağ ile formüle edilmiş Gül özleri ile zenginleştirilmiş bu sabun ilk olarak sizi kokusuyla büyüyecektir. Özellikle kuru ciltler cildi nemlendirmek için kullanabilir. Eşsiz kokulu bir banyo deneyimi için tüm vücudumuzda Farmasi mukallat sabununu güvenle kullanabilirsiniz.
 
Farmasi Doğal Pirinç Sabunu
 
Uzak Doğulu kadınların cilt beyazlığını pirinç ile sağladığını mutlaka duymuşsunuzdur. Pirinç cilt lekelerinin rengini açar, cildi beyazlatır ve doğal bir parlaklık sağlar. Siz de cildinizi aydınlık parlak ve sağlıklı göstermek istiyorsanız Farmasi kırışıklık karşıtı doğal pirinç sabunu mutlaka denemelisiniz.