Farmasi 10.000 TL'lik Direktör Teknoloji Paketi

Farmasi 10.000 TL'lik Direktör Teknoloji Paketi

Ek kazanca mı ihtiyacınız var?

Part-time iş mi arıyorsunuz?

O halde size kendi işinizin patronu olma fırsatını sunuyoruz! Esnek çalışma saatlerinde evinizin ortamında İstediğiniz zaman çalışabileceğiniz bir iş hayal edin. Farmasi Network sistemi ile yoluna devam eden bir oluşumdur. Yani uzaktan olarak işinizi yönetebilirsiniz. İşinize istediğiniz kadar vakit ayırarak dilediğiniz kazanç miktarını elde etmeniz mümkündür. Farmasi ile kendi rüyanızı oluşturarak daha fazla kazanmaya adım atabilirsiniz!

Farmasi nin üyelerine özel sunduğu birbirinden farklı fırsatlar bulunuyor. Bu fırsatlardan biri de 10.000 TL’lik direktör teknoloji paketi. Paketin içerisinde neler var birlikte göz atalım;

Tablet
15 GB internet
Farmasililer ile sınırsız konuşma
Telefon hat
15 GB internet
3000 dakika
1000 SMS bulunuyor!

İşinizi internet ortamında yürütebilmek ve kolayca işe hakim olabilmek için harika bir fırsat! Farmasi bir Network şirketi olduğu için bütün işiniz iletişim! Bu harika teknoloji paketinden faydalanmak için Farmasi ailesine katılın.

Farmasi direktör teknoloji paketinin bu harika fırsatından faydalanmak için kariyerinizde ilk adımı atabilirsiniz. Bunun için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olmanız yeterlidir. Farmasi danışmanı olarak sizde kariyerinizde yükselebilir ve gün gelip direktör ünvanına sahip olabilirsiniz. Hepsi sizin çalışma azminize bağlı!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.