Farmasi 2018 Mart Ayı 600 TL Puan Teşvik Kampanyası

Farmasi 2018 Mart Ayı 600 TL Puan Teşvik Kampanyası

farmasi kataloğu, farmasi katalog, farmasi kataloğu indir, farmasi bayisi, farmasi kayıt, farmasi üyelik, farmasi ürünleri, farmasi katalog, farmasi online katalog, farmasi üye ol, farmasi kayıt ol, farmasi kazanç, farmasi nisan kataloğu, farmasi nisan 2018, kataloğu, nisan 2018 farmasi katalog

Farmasi 2018 mart ayı teşvik kampanyaları
ve fırsatları yayınlandı! 600 TL alışverişe teşvik kampanyası içerisinde Farmasi’nin yeni çıkan aktif karbon serisinden ürünler yer alıyor. Özellikle siyah nokta sivilce yağlı cilt ve leke problemi ile savaşan Farmasi aktif karbon serisi tüm cilt tiplerinin yeni gözdesi olacak!

600 TL değerinde puan alışverişine aktif karbon serisi içerisindeki;
Temizleme jeli, tonik, 2 adet Maske ve serumdan oluşan aktif karbon serisi bedava!
 
Farmasi aktif karbon temizleme jeli özellikle sabah ve akşam kullanıldığında cilt üzerindeki kiri derinlemesine temizlerken cildinizi kurutmaz
Kodu 1104151
 
Farmasi aktif karbon gözenek küçültücü tonik geniş gözeneklerden şikayetçi olanların yeni gözdesi olacak! Cilt temizliğinden sonra gözeneklerinizin yoğun olduğu yerlere düzenli olarak uyguladığınızda gözeneklerin zamanla küçüldüğünü ve siyah nokta oluşumuna azaldığını gözlemleneceksiniz.
Kodu 1104152
 
Farmasi aktif karbon siyah maske serideki en etkili ürünlerden biridir. Gözenekleri sıkılaştırır siyah nokta oluşumunu engeller ve cilt üzerinde bulunan lekelerin rengini açarak cilt tonunu eşitler.
Kodu 1104143
 
Farmasi aktif karbon serum maskeden önce uygulandığında maskeye ön hazırlık için yardımcıdır. Gözeneklerin maske için hazır hale gelmesine yardımcı olur ve böylece maskeden alacağınız verim artar.
Kodu 1104150
 
Farmasi 600 TL puan değerinde alışverişe teşvik kampanyasında mart ayı boyunca bu seti bedava kazanmak için sizde Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi girişimcisi olun!
 
Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için https://www.farmasikatalogu.com/farmasikatalog.html

Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için https://www.farmasikatalogu.com/farmasiurunler.html  tıklayın.

Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız https://www.farmasikatalogu.com/farmasisiparis.html bize ulaşın.

Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için Farmasi girişimcisi olun https://www.farmasikatalogu.com/pages-farmasi-girisimci-30.html
 
Karıyer Yada kazanç elde etmek için
 
https://www.farmasikatalogu.com/pages-farmasi-kazanc-plani-33.html göz atmayı unutmayın.
 
Farmasi üyesi olup tüm indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için
https://www.farmasikatalogu.com/pages-farmasi-yeni-uyelik-27.html