Farmasi 2018 Mart Ayına Özel Hoşgeldin Kampanyası

Farmasi 2018 Mart Ayına Özel Hoşgeldin Kampanyası

farmasi kataloğu, farmasi katalog, farmasi kataloğu indir, farmasi bayisi, farmasi kayıt, farmasi üyelik, farmasi ürünleri, farmasi katalog, farmasi online katalog, farmasi üye ol, farmasi kayıt ol, farmasi kazanç, farmasi nisan kataloğu, farmasi nisan 2018, kataloğu, nisan 2018 farmasi katalog

Farmasi 2018 Mart kampanyaları
yayınlandı. Farmasi Mart ayına özel kampanyaları öğrenmek ve tüm bu fırsatlardan faydalanmak için üyelik ve kayıt formunu doldurmayı unutmayın.

Farmasi yeni kayıtlara Hoşgeldin kampanyası 3 adımdan oluşan harika bir fırsat paketi sunuyor! İşte paketin içeriği;
 
Farmasi Yeni Kayıtlara Hoşgeldin Kampanyası 1.Adım
1.ay kayıt olarak yaptığınız 180 TL puan siparişinizde Farmasi BB Krem ve Zen maskara hediye! Farmasi’nin en meşhur ten ürünlerinden biri olan BB Krem özellikle cildinde sağlıklı bir kapatıcılık isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir üründür. Doğal içeriği ile tüm cilt tiplerine uygundur.
Zen maskara ise Farmasi’nin en terc,h edilen ve sevilen maskaralarından biridir. Kirpikleri tek tek ayırır, hacim verir ve dolgunlaştırır. Takma kirpik etkisi yaratır.

Farmasi Yeni Kayıtlara Hoşgeldin Kampanyası 2.Adım
2.ay 180 TL puan siparişinizde Dr Cevdet Tuna çay ağacı özlü diş macunu, Dr Cevdet Tuna 2 kat etkili at kestanesi masaj jeli ve Dr Cevdet Tuna vitalizing sarimsakli şampuan hediye!

Her evde bulunması gereken temel ürünlerden biri olan at kestanesi masaj jeli ile hem kas ağrılarını dindirebilir hem de rahatlatıcı bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çay ağacı etkili diş macunu ise doğal içeriğiyle diş bakımında vazgeçemeyeceğiniz bir üründür.
Vitalizing sarimsakli şampuan özellikle saç dökülmesi sorunu yaşayan ince telli saçlar için kurtarıcı bir üründür.
Farmasi Yeni Kayıtlara Hoşgeldin kampanyası 3.Adım

3.ay 180 TL puan siparişinizde Sensational parfüm, vücut losyonu ve roll on hediye!
Farmasinin en sevilen kokularından biri olan Sensational parfüm yanında roll-on ve vücut losyonu hediyesi ile size kalıcı bir koku deneyimi sunuyor!
 
Siz de tüm bu kampanyalardan faydalanmak için Farmasi girişimcisi olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak için üyelik ve sipariş formunu doldurabilirsiniz.