Farmasi 2018 Nisan Ayı Hoşgeldin Kampanyası

Farmasi 2018 Nisan Ayı Hoşgeldin Kampanyası

Farmasi üyelerine özel oluşturduğu kampanyalar ve indirimli ürünler ile oldukça karlı bir alışveriş imkanı sunuyor! Bu karlı kampanyalardan biri de Farmasi Nisan Ayı Hoşgeldin Kampanyası Farmasi’ye üye olarak katalog fiyatı üzerinden tüm ürünleri %30 %40 daha indirimli alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra nisan ayında üye olanlara özel Hoşgeldin kampanyası da oldukça karlı. Siz de bu karlı kampanyadan faydalanmak için Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurmayı unutmayın.
İşte Farmasi Yeni ayıtlara Özel Nisan Ayında Faydalanabileceğiniz Hoşgeldin Kampanyası;
3 adımdan oluşan bu harika avantajlı paketin içeriği ve koşulları şu şekilde;

Farmasi Yeni Kayıtlara Hoşgeldin Kampanyası 1.Adım
  1. ay kayıt olarak yaptığınız 180 TL puan ve üzeri siparişlerinizde size özel olarak tanımlanmış;
-Farmasi BB Krem
-Zen maskara  hediye!

Özellikle Farmasi’nin en popüler ürünlerinden biri olan Zen maskara kirpikleri tek tek ayırması ve hacim vermesi ile en çok satılan maskaralardan biridir.
 Farmasi BB krem ise hit olmuş, en çok tercih edilen Farmasi ten ürünlerinden biridir. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur.
Farmasi Yeni Kayıtlara Hoşgeldin Kampanyası 2. Adım
2.ay tekrar 180 TL değerinde veya üzerinde puan siparişinizde ise;

-Çay ağacı özlü diş macunu
-2 kat etkili masaj jeli
-Vitalizing sarımsaklı şampuan hediye! 

2.ay 180 TL puan siparişi vermeniz yeterlidir. Özellikle 2 kat etkili masaj jeli her evde bulunması gereken önemli ürünlerden biridir. Kas, eklem, bacak, boyun ağrılarında uygulanan bölgeye anında rahatlatan at kestaneli masaj jeli vazgeçilmeziniz olacaktır.

Çay ağacı özlü diş macunu ise hassas dişler dahil olmak üzere tüm dişlerin kullanımına uygundur. Temiz içerikli bir diş macunudur.

Vitalizing sarımsaklı şampuan ince telli koparak dökülen ve dökülmeye meyilli saçları güçlendirmek için üretilmiş özel bir şampuandır.

Farmasi Yeni Kayıtlara Hoşgeldin Kampanyası 3.Adım
3 ay yine 180 TL puan siparişinizde sizİ özel hediyeler bekliyor! Farmasi’nin en sevilen parfüm setlerinden biri olan Sensational set hediyeniz! Bu setin içerisinde;

-Sensational parfüm
-Vücut losyon
-Deo roll-on bulunuyor.

Özellikle kalıcı kokulardan ve imza parfümlerden hoşlanıyorsanız Sensational seti çok seveceksiniz. 3 ürün 1 arada bu mükemmel pakete sahip olmak için 3 ay 180 TL puan siparişi vermeniz yeterlidir. Vücut losyonu ve koltuk altı roll-on ile birlikte kullanıldığında çok daha etkili bir koku performansı alabilirsiniz.

Farmasi Nisan ayına özel Hoşgeldin kampanyası bağlantılı bir kampanyadır. 1. aydan itibaren katılım gereklidir. Kampanya nisan 2018’de başlatılmış olup daha önceki kampanyaya dahil olanlar bir önceki Hoşgeldin kampanyası koşullarından faydalanacaktır. Hediyeler değişkenlik gösterebilir.

Sizde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız buraya tıklayarak Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurabilirsiniz.

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın