Farmasi Ağustos 250 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi Ağustos 250 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi’de kampanyalar ve teşvik imkanları bitmek bilmiyor! Farmasi’nin üyelerine özel sunduğu teşvik kampanyalarından faydalanmak için sen de hemen şimdi, anında ücretsiz olarak Farmasi’ye üye ol!

Farmasi’ye üye olmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsin;

-Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
-Farmasi’ye üye ol butonuna tıkla
-Üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra birkaç saat içerisinde danışmanın seni aramasını bekle
-İşte yapacağın şey bu kadar basit!

Bir kaç dakika içerisinde Farmasi’ye anında ücretsiz üye olabilirsiniz! Farmasi’ye üye olduktan sonra ilk ünvanınız Farmasi danışmanı olacaktır. Farmasi danışmanı olarak hem beğendiğiniz sevdiğiniz ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olacaksınız hem de Farmasi’nin üyelerine özel sunduğu teşvik kampanyalarından faydalanabileceksiniz.

Ağustos ayı 250 TL puan ve üzeri teşvik kampanyası asla kaçırılmaması gereken kampanyalardan biri! Ağustos ayı boyunca 250 puan ve üzeri alışveriş yap, teşvik ürününü kendin seç! İşte ağustos ayı boyunca 250 TL puan ve üzeri alışveriş yapanların seçebileceği teşvik kampanyası ürünleri;

Şal teşvik hediyesi:  Rengarenk ve birçok kombinize renk katacak kaliteli bu şal sadece 6.99 tl’ ye Ağustos ayı 250 TL puan üzeri alışverişe hediye!

Kol çantası teşvik hediyesi: Kahverengi deri görünümlü, her kombi izle rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu şık kol çantası sadece 29.99 TL’ye sizin! Ağustos ayı boyunca sizde 250 TL ve üzeri puan alışverişi yaparak bu teşvik kampanyasından faydalanabilirsiniz!

Dr Cevdet Tuna Aloe krem:  Aloe Vera’nın mucizevi etkisi temiz içeriklerle buluştu. Dr Cevdet Tuna Aloe krem ücretsiz olarak sizin! İçerisine %53 Aloe Vera suyu bulunan paraben parfüm SLS, alkol, triklosan türevlerinin bulunmadığı bu temiz içerikli kreme ücretsiz sahip olabilirsiniz!

Dr Cevdet Tuna bronzlaştırıcı yağ:  Bahar ve yaz aylarının olmazsa olmazlarından bronzlaştırıcı yağ tertemiz bir içerik ile buluştu. Dr Cevdet Tuna bronzlaştırıcı yağ ağustos ayı boyunca 250 TL puan ve üzeri alışveriş yapanlara hediye!

Sizde tüm bu teşvik kampanyalarından faydalanmak için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi danışmanı olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.