Farmasi Ağustos 400 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi Ağustos 400 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi’nin avantajlı dünyasına Hoşgeldiniz! Farmasi üyelerini her ay mutlu eden hediyelerle teşvik ediyor! Ağustos ayına özel 400 TL teşvik kampanyasında birbirinden işlevsel ürünler yer alıyor! Farmasi avantajlarından faydalanmak ve teşvik kampanyalarından faydalanmak için Farmasi’ye üye olabilirsiniz! Farmasi’ye üye olmak için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilir, sitede bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak birkaç dakika içerisinde ücretsiz bir şekilde Farmasi’ye üye olabilirsiniz!

Farmasi’ye üye olduğunuzda ilk ünvanınız Farmasi danışmanı olacaktır. Farmasi danışmanı olarak birçok teşvik kampanyasından ve Farmasi’nin üyelerine sunduğu kampanyaların tümünden faydalanabilirsiniz! Farmasi Ağustos ayı 400 TL teşvik kampanyasında neler bulunuyor, gelin birlikte göz atalım;

Ağustos ayı boyunca 400 TL puan ve üzeri alışveriş yap, teşvik ürününü kendin seç! Farmasi Ağustos ayı boyunca 400 TL puan üzeri alışveriş yapanlara kol çantasını sadece 1499 TL’ye hediye ediyor! Bu güzel deri kahverengi kol çantasını kazanmak için Ağustos ayı boyunca 400 TL alışveriş yapmanız yeterlidir.

Farmasi’nin en sevilen parfümlerinden biri olan Signor Jade, Signor opal ikili set halinde ücretsiz hediye! Ağustos ayı boyunca katalogdan 400 TL puan değerinde alışveriş yaparak en sevilen parfümlerden olan Signor Opal ve Signor parfüm ikilisini kazanma şansı yakalayabilirsiniz!

Farmasinin en sevilen parfümlerinden biri de Sandal! Sandal parfümü ücretsiz kazanmak için Ağustos ayı boyunca 400 TL alışveriş yapmanız yeterlidir! Bu teşvik kampanyasından faydalanmak için Ağustos ayı boyunca 400 TL ve üzeri puan değerinde alışveriş yapabilirsiniz.

Son olarak Farmasinin yeni çıkan parfümlerinden Gina parfümü denemek için harika bir ay!

Ağustos ayı boyunca 400 TL puan ve üzeri alışverişlerde Gina parfüm hediye! Siz de tüm bu teşvik ve kampanyalardan faydalanmak için Online, ücretsiz bir şekilde Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.