Farmasi Ağustos 750 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi Ağustos 750 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi’de Ağustos ayı teşvikler ve kampanyalarla geçiyor, hadi siz de ailemize katılın! Ağustos ayı boyunca 750 tl puana özel harika bir kol çantası bedava! Farmasi’nin birbirinden işlevsel hediye ürünlerini gördünüz mü? Ağustos ayına özel 750 TL ve üzeri alışverişlerde kahverengi, deri saplı, birçok kombine uyum sağlayacak bu harika çanta bedava! Sizde bir ay boyunca katalogdan 750 TL puan tutarında alışveriş girin, bu kol çantası hediye olarak gelsin!

Farmasi Ağustos kampanyalarında birçok indirim fırsatı siz üyelerini bekliyor! Farmasi danışmanı olarak ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli alabileceğiniz gibi aynı zamanda Farmasi’nin size sunduğu bu tarz kampanyalardan da faydalanabilirsiniz! Farmasi Ağustos teşvik kampanyasından faydalanmak için Farmasi’ye üye olmanız yeterlidir. Farmasi’ye üye olmak için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir. Sadece birkaç dakikanızı alır, bşrkaç bilginizi girdikten sonra danışmanımız sizi arayarak hem kafanızdaki soru işaretlerini giderir, hem de Farmasi üyeliğinizi tamamlar. Farmasi’ye üye olmak için sayfamızda bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Farmasi Ağustos kampanyalarında deri saplı, kahverengi kol çantasını kazanmak istiyorsanız 750 tl puan tutarında alışveriş yapmanız yeterlidir. 2018 yılının en indirimli Farmasi katalogu kampanyaları sitemizde yer alıyor mutlaka sitemizin katalog kısmını incelemeyi ihmal etmeyin! Siz de hemen şimdi ücretsiz üye olarak hem tüm kampanya, avantaj, indirimlerden faydalanabilir hem de Farmasi danışmanı olarak Farmasi’nin size sunduğu özel avantajlardan anında haberdar olabilirsiniz. Farmasi online kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye  ücretsiz üye olabilirsiniz. Ağustos kataloğunda tek seferde 750 TL puan ve üzeri puan alışverişlerinizde kol çantası bedava olarak hediye olarak gelecektir.