Farmasi Çay Ağacı Yağı Serisinde Yılbaşına Özel %55 İndirim

Farmasi Çay Ağacı Yağı Serisinde Yılbaşına Özel %55 İndirim

Karma ve yağlı ciltlerin kurtarıcısı olan, kullanan herkesin çok memnun kaldığı Farmasi çay ağacı yağı serisi yılbaşına özel indirimler ile sizlerle! %55’e varan indirimler ile oldukça karlı bir alışveriş yapabileceğiniz bu kataloğu mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

İşte indirimde olan ürünler;

Farmasi Dr Cevdet Tuna çay ağacı yüz yıkama jeli 61 TL yerine sadece 27.99 TL’ye sizlerle!

Yağlı ve karma ciltlerin yüzündeki yağı serumu dengeleyecek muhteşem bir yüz yıkama jelidir.

Farmasi Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz temizleme toniği: Gözeneklerin sıkılaşması için kullanabileceğiniz bu tonik zamanla siyah nokta oluşumunu minimuma indirecektir. Yılbaşına özel 66 TL yerine 30 TL ile sizlerle!

Farmasi Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı yüz kremi yağlı ciltlerin makyaj öncesi kullanabileceği ciltlerindeki sebumu dengeleyecek muhteşem bir kremdir. Yılbaşı kataloğunu özel 35 TL yerine sadece 1599 TL’ye sizinle!

Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü kil maskesi haftada bir uygulanabilecek ve gözeneklerinizde sıkılaşma yaratacak cildinizdeki lekelerin görünümünü azaltacak mucizevi bir maskedir%55 indirim ile yılbaşı kataloğu da sizlerle!

Sizde içeriğinde zararlı kimyasallar bulunmayan Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Satın almak istiyorsanız Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilir, ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz! Yılbaşına özel bu indirimleri Sakın kaçırmayın!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.