Farmasi Ekim Ayı Aktiflik Paketi

Farmasi Ekim Ayı Aktiflik Paketi

Farmasi’ye üye olarak Farmasi’nin üyelerine sunduğu fırsatlardan kampanyalardan teşviklerden faydalanabilir ayrıca kazanç elde edebilirsiniz! Dilerseniz satış zorunluluğu olmadan sadece kişisel ihtiyaçlarınızı katalog fiyatı üzerinden ürünleri %30 %40 satın alarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz  Farmasi’nin üyelerine özel sunduğu kariyer fırsatını geri çevirmeyip kendi üye ağınızı oluşturarak sizde Farmasi ailesine katılabilir Farmasi danışmanı olarak başladınız yolda direktör ünvanına sahip olarak araba, teşvik hediyesi ve teknoloji paketleri kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz! Farmasi’nin yeni aktiflik paketleri sizlerle!

İşte Farmasi nin aktiflik paketi ayrıntıları;
450 TL yerine sadece 150 TL’ye sahip olabileceğiniz aktiflik paketinin içerisinde farmasinin en çok tercih edilen ürünleri yer alıyor!

Farmasi Gift kadın parfümü
Dr Cevdet Tuna aynısefa şampuanı
Dr Cevdet Tuna aynısefa vücut losyonu
Farmasi True Color ruj
Farmasi Naturalle zeytinyağlı el kremi
Farmasi BB Krem Farmasi
Theros erkek parfümü
Farmasi naturelle Sea therapy el sabunu
Farmasi naturelle Sea therapy duş jeli
Mr Wipes antibakteriyel mikrofiber genel temizlik bezi
Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağlı saç maskesi
Farmasi Deep Black full volume maskara
Euro Flash Aloe veralı misvaklı beyazlatıcı diş macunu

Birbirinden değerli ve en çok tercih edilen popüler Farmasi ürünlerine Sadece 150 TL ödeyerek sahip olmak istiyorsanız aktiflik paketini değerlendirebilirsiniz! % 70’e varan indirimler ile kataloğumuzu incelemek için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan katalog sekmesine tıklamanız yeterlidir!

Eğer sipariş vermek isterseniz sayfamız üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz. Üyeliğinizi tamamlamak için ise üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.