Farmasi Elmas Direktör BMW 3 Serisi Kazanma Hakkı

Farmasi Elmas Direktör BMW 3 Serisi Kazanma Hakkı

Farmasinin başarıları ağızdan ağza yayılıyor ve herkes tarafından duyuluyor! Farmasi üyelerine sunduğu özel imkanlar ve teşvik programları ile sizleri her daim motive etmeye iyi biliyor! Bildiğiniz gibi Farmasi geçtiğimiz yıllarda üyelerine Mercedes kullanım hakkını hediye ediyordu. Platin direktör Zümrüt direktör, Elmas direktör ünvanına sahip kişiler Mercedes araç kullanım hakkını elde edebiliyordu. Mercedes’in keyfini doya doya çıkartıyordu. Şimdi yeni araçlarımız piyasaya sürüldü! Farmasi BMW 3 serisi ile sizlerle!

Farmasi BMW 3 serisindeki araç kullanım hakkını kazanmak için Elmas direktör ünvanına sahip olmanız gerekmektedir. Elmas direktör ünvanına sahip olan kişi direktörlüğü boyunca BMW 3 serisinde ki aracı kullanım hakkına sahip olacaktır. Elmas direktör unvanına yükselmek için neler yapmanız gerektiğini kısaca anlatalım;

İlk olarak Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formu doldurmanız, Farmasi’ye üye olmanız gerekmektedir. Farmasi’ye üye olduktan sonra ilk unvanınız Farmasi danışmanı ünvanı olacaktır. Farmasi danışmanı olarak dilerseniz ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi dilerseniz Farmasi’nin size sunduğu teşvik ve kampanyalardan faydalanarak kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca kendi üye ağınızı oluşturarak Farması’de büyümeniz, kazanç elde etmeniz de mümkündür ‘

Kendi rüye ağınızı oluşturduğunuzda üyeleriniz her yeni üye eklediğinde ve satış hacmini arttırdığında bizde daha büyük bir aile olmuş olacaksınız. Bu ailenin içinde yerinizi almak istiyorsanız Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra Farmasi danışmanı olarak bir üst rütbeye yükselmek için gereken satış hacmini prim tablosundan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Farmasi Elmas direktör unvanına sahip kişiler BMW 3 serisinde ki otomobili 2 yıl kullanım hakkı elde edecektir. Eğer kullanım hakkınızı daha da uzatmak istiyorsanız satış hacminizden düşmemeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için prim tablosunu inceleyebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.