Farmasi Eylül 250 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi Eylül 250 TL Teşvik Kampanyası

Her ay olduğu gibi Eylül ayında da Farmasi’de kampanyalar birbirini kovalıyor! Farmasi danışmanı olarak ürünleri daha indirimli fiyattan satın alabilmek ve Farmasi nin tüm kampanyalarından faydalanabilmek için farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi Eylül 250 TL teşvik kampanyasında Eylül ayı boyunca 250 TL puan üzeri alışverişe Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı veya Dr Cevdet Tuna yüz kremi hediye!

Farmasinin en sevilen ürünlerinden biri olan aynısefa serisindeki Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı cilt için kullanılan mucizevi bir üründür. Serum formunda olduğundan dolayı kremlerin daha derine işlemesine yardımcı olurken ince kırışıklıkların görünümünü azaltır. Cildin kendini yenilemesine yardımcı olur. Fondöteniniz ile karıştırarak kuru cilt görünümünden uzaklaşabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna 50 koruma faktörlü aloe vera içerikli güneş kremi ise her cilt tipine uygun, sivilce yapmayan ,sizi güneşin zararlı ışınlarından koruyan bir kremdir.

Eylül ayı boyunca 250 TL puan ve üzeri alışverişe Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı veya Dr Cevdet Tuna 50 koruma faktörlü yüz kremi hediye!
Dilerseniz şık seyahat çantasını 29.99 TL’ye satın alabilir, bu muhteşem şık çantaya sahip olabilirsiniz!

Farmasi ürünlerini evinizin konforunda online ve güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilir, alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Farmasi indirim kampanya ve teşviklerinden faydalanmak için siz de Farmasi’ye üye olabilir ailemize katılabilirsiniz.

Eylül ayında 250 TL teşvik kampanyasından faydalanmak için Farmasi danışmanı olmanız, 250 tl tutarında siperiş girmeniz yeterlidir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.