Farmasi Eylül 400 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi Eylül 400 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi’nin en sevilen ürünlerinden oluşan teşvik kampanyası Eylül ayında sizleri bekliyor! Eylül ayı boyunca 400 TL puan ve üzeri alışverişe Farmasi Motto kadın parfümü veya Farmasi Brave White erkek parfümü hediye!

Farmasi’nin en sevilen parfümlerinden biri olan Motto kadın parfümünün içeriğinde birbirinden farklı notalar bulunmaktadır. Hem çiçeksi, hem meyvemsi notalara sahip Farmasi Motto kadın parfümü Eylül ayı boyunca 400 TL puan ve üzeri alışverişe hediye!
Dilerseniz erkek parfümü seçeneği de bulunuyor;

Farmasinin en sevilen erkek parfümlerinden biri olan Bright White erkek parfümü Eylül ayı boyunca 400 TL ve puan üzeri alışverişe hediye!
Motto kadın parfümününü veya Brave White erkek parfümü ne hediye olarak kazanmak için Eylül ayı boyunca 400 TL puan ve üzeri alışveriş gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Dilerseniz şık, gül kurusu tonlarında seyahat çantasına kavuşmak için ise sadece 14.99 TL ödemeniz yeterlidir! Tüm bu teşvik kampanyalardan ve ürünlerin indirimlerinden faydalanmak için farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi danışmanı olmanız ve ailemize katılmanızı yeterli olacaktır.

Sizde evinizin konforunda online ve güvenli bir şekilde Farmasi ürünlerini sipariş vermek istiyorsanız farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eylül ayında 400 TL ve üzeri alışverişe teşvik kampanyalarından faydalanmak için Farmasi danışmanı olmanız yeterlidir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.