Farmasi Eylül Ayı 750 TL Teşvik Kampanyası

Farmasi Eylül Ayı 750 TL Teşvik Kampanyası

Her ay olduğu gibi Farmasi’de birbirinden farklı kampanyalar Eylül ayında sizleri bekliyor! Farmasi Eylül ayı boyunca 750 TL ve üzeri alışverişte seyahat çantasını sizlere hediye ediyor!

Bütün kıyafetlerinizle uyum sağlayacak, oldukça Feminen ve şık bir görüntüye sahip gül kurusu tonlarında kaliteli seyahat çantası Eylül ayında 750 tl sipariş ve alışverise bedava! Bu çantayı kazanmak için yapmanız gereken ilk şeyi Farmasi’ye üye olmak ve Farmasi danışmanı olarak Eylül ayı boyunca 750 TL puan ve üzeri alışveriş gerçekleştirmek! İşte bu kadar basit!

Sizde bu şık çantayı hediye olarak kazanmak istiyorsanız ilk olarak farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Danışmanınız sizi arayarak üyeliğinizi tamamlayacak ve ailemize dahil olmuş olacaksınız. Bu şık pembe, gül kurusu tonlarında çantayı kazanmak için Eylül ayı boyunca 750 TL puan ve üzeri alışveriş gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Farmasi ürünlerini evinizin konforunda online ve güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Farmasi’nin her ay boyunca gerçekleştirdiği teşvik kampanyalarından ve indirimlerden faydalanmak için Farmasi danışmanı olmanız yeterlidir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.