Farmasi Haziran Ayı 3 Aşamalı Hoşgeldin Kampanyası

Farmasi Haziran Ayı 3 Aşamalı Hoşgeldin Kampanyası

Farmasi’nin en sevilen kampanyalarından biri de 3 aşamalı hediye kampanyası. 1i ay 2. ay ve 3. ay vereceğiniz siparişlerde birçok hediye ve fırsat sizleri bekliyor. Bu fırsatlardan ve hediyelerden faydalanmak için yapmanız gereken ilk şey Farmasi’ye üye olmak. Farmasikatalogu.com sayfasından Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurarak üye olabilirsiniz. Farmasi haziran ayında üç aşamalı hediye kampanyasına bulunan ürünlere birlikte göz atalım;

1. Ay
Açıktan ortaya tonda Farmasi BB krem
Zen maskara 1. ay kayıt olup 180 TL puan sipariş veren herkese hediye!
Farmasi’nin en popüler ürünlerinden biri olan BB krem ve Zen maskarayı denemek istiyorsanız birinci ay kayıt olup 180 TL puan sipariş vererek bu hediyelere sahip olabilirsiniz.

 2. Ay
Çay ağacı diş macunu,
2 kat etkili Pferde mesaj jeli
Vitalizing sarimsakli şampuan 2 ay 180 TL puan siparişinizde hediye!
İkinci ay 180 TL puan sipariş verdiğinizde Farmasinin en sevilen ürünlerinden 3 hediyeye sahip olursunuz. Çay ağacı diş macunu, masaj jeli ve sarımsaklı şampuan Farmasinin en sevilen ürünlerindendir. Siz de bu fırsattan faydalanmak için Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

 3. Ay
Sensational parfüm,
Sensational vücut losyonu
Sensacional Deo Roll On 3 .ay 180 TL puan siparişinizde hediye!
Farmasinin en sevilen kokularından biri olan Sensational kadın parfümü deodorantı ve vücut losyonu ile birleştiğinde parfümünüz çok daha kalıcı olacaktır. Sizde bu harika kampanyadan faydalanmak için Farmasi’ye üye olup 180 tl değerinde ürün sipariş vererek bu hediyeleri kazanabilirsiniz.
Bu kampanya bağlantılı bir kampanyalar. 1. aydan itibaren katılım gerekmektedir. Daha önce kampanyaya dahil olanlar bir önceki Hoşgeldin kampanyası koşullarından faydalanacaktır. Hediyeler değişkenlik gösterebilir.