Farmasi Haziran Ayı Gelin ve Damat Paketi Kampanyası

Farmasi Haziran Ayı Gelin ve Damat Paketi Kampanyası

Farmasi haziran ayında gelin ve damat paketi kampanyasında muhteşem fırsatları üyelerine sunmaya devam ediyor! Bildiğiniz gibi yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte düğünlerde artış oluyor, gelin ve damat bohçalarına eşsiz hediyeler koymak adetimizin bir geleneği. Siz de bakım ürünleri seçiminde Farmasiyi tercih ederek bu avantajlı paketlerden faydalanabilirsiniz.
Farmasi damat paketinin içerisinde;

Tıraş losyonu,
Traş köpüğü
Erkek parfümü
Dedorant bulunur.

Farmasi gelin paketinin içerisinde ise;
Signature parfüm
Signature koltuk altı rolonu
Güllü yüz kremi
Gül özlü el kremi bulunur.

Farmas, Haziran kataloğu sayfa 24 ve 25 teki damat ve gelin paketi kampanyasından her girişimci her siparişte yalnızca bir kez faydalanabilir. Eğer Farmasi girişimcisi olursanız normal fiyatı 190 TL olan damat paketine sadece 66 tl ye sahip olabilirsiniz. Gelin paketinib 171 TL’lik fiyatı ise Farmasi girişimcilerini özel olarak 60 TL’ye düşüyor.

Siz de bu indirimlerden faydalanmak ve gelin ve damat bohçasına bu eşsiz hediyeleri eklemek isterseniz hemen şimdi Farmasikatalogu.com sayfasına giderek sayfada bulunan üyelik kayıt formunu doldurabilirsiniz. Böylece Farmasi ye üyeliğinizin ilk adımını gerçekleştirmiş olursunuz danışmanınız sizi arayarak hem üyeliğinizi tamamlayacak hem de aklınıza takılan Farmasi hakkındaki soruları cevaplayarak size yardımcı olacaktır. Farmasi haziran ayında gelin ve damat paketi kampanyasından faydalanmak için Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.