Farmasi Haziran Babalar Günü Kampanyası

Farmasi Haziran Babalar Günü Kampanyası

Farmasi Babalar gününde harika bir indirim ile muhteşem avantajlar sunmaya devam ediyor! İyi ki varsın babam kampanyası dahilinde seçeceğiniz birçok parfüm çeşidinde indirim bulunuyor. Haziran kataloğunda sayfa 4 ve 5 teki kampanyada Quattro Vento veya Quattro Aria alternatif olarak isterseniz kadın parfümlerinden Gina, Motto, Coctail, Brave Deep parfümlerden birini de seçebilirsiniz. Farmasi haziran ayı Babalar Günü kampanyası dahilinde 225 TL lik alışverişlerde seçtiğiniz herhangi bir parfüm sadece 20 tl! Evet yanlış duymadınız bu eşsiz kokular, Farmasinin en çok sevilen kokuları 225 liralık alışverişte sadece 20 TL!

Bu parfümlerden herhangi birini veya birden fazlasına seçebilirsiniz. Haziran ayında 225 TL’lik alışveriş yaptığınızda tüm parfümlerin fiyatı 20 tl ye düşecek. 1- 15 Haziran arası katalogdan tek seferde yapılan 225 TL lik alışverişlerde Quattro Vento, Quattro Aria parfümler, Farmasi Gina, Farmasi Motto, Farmasi coctail ve Farmasi Brave Deep parfümlerden seçtiğiniz herhangi biri sadece 20 tl ye düşecek!

Sizde bu harika fırsatından faydalanmak için ilk olarak Farmasi’ye üye olmalısınız. Farmasi’ye üye olmak çok kolaydır. Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek sitede bulunan üyelik ve kayıt formu doldurmanız yeterlidir. Birkaç saat içerisinde danışmanınız sizi arayarak üyeliğinizi tamamlayacak ve Farmasi hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplayacaktır.

Sizde Farmasi’ye üye olarak her ay bulunan avantajlı paketler de ve hediyelerden faydalanabilirsiniz Farmasi haziran ayı Babalar Günü kampanyasında 225 TL lik alışverişe seçeceğiniz parfümlerden biri sadece 20 tl ye düşüyor. Sizde bu avantajlı fiyattan faydalanmak için hemen şimdi Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.