Farmasi Haziran İn Love Set Kampanyası

Farmasi Haziran İn Love Set Kampanyası

Farmasi’nin en popüler ve en sevilen kokularından biri olan İn Love parfümü henüz denemediyseniz Haziran ayı harika bir fırsat! Farmasi haziran ayı kataloğunda İn Love parfüm 3lü set halinde oldukça indirimli bir fiyata üyelerine sunuyor!

Farmasi İn Love kadın parfümü içerisinde birçok farklı notayı barındıran özel bir parfümdür. Üst notalarda Mandalina ve Gardenya, orta notalarda Yasemin ve yılang yılang, alt notalarda ise Sandal ağacı paçuli, beyaz misk ve amber bulunan bu harika koku Farmasi haziran kataloğu üyelerine özel Yüzde 61 TL yerine sadece 40 TL !

Setin içerisinde;
Farmasi İn Love parfüm
Farmasi İn Love vücut spreyi
Farmasi İn Love koltuk altı roll-on u bulunuyor.

Bu üçlü set sayesinde parfümünüz daha kalıcı olacak ve daha yoğun bir şekilde kokacaktır. Haziran kataloğu sayfa 74 ve 75 sayfasında bulunan üçlü set kampanyasından her girişimci her siparişinde yalnızca bir kez faydalanabilir. Farmasinin girişimcilerin özel olarak sunduğu 161 TL değerindeki İn Love parfüm seti Haziran ayında 40 TL!

Sizde Farmasiye üye olarak Farmasi girişimcisi olmak için Farmasikatalogu.com sayfasında bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasiye üye olabilirsiniz. Danışmanınız birkaç saat içerisinde sizi arayarak hem üyelik işlemlerinizi tamamlayacak hem de Farmasi hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplayarak size yardımcı olacaktır. Siz de Farmasi İn Love üçlü parfüm setini Haziran ayında daha indirimli satın almak için hemen Farmasiye üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.