Farmasi Hoşgeldin Ağustos Fırsatı

Farmasi Hoşgeldin Ağustos Fırsatı

Ağustos ayı Hoşgeldi, Farmasi’ye teşvik ve kampanyalarla geldi!

Farmasi danışmanlarına özel sunduğu her ay birbirinden güzel hediyeleri ile göz dolduran kampanyalarına bir yenisini ekliyor! Farmasi Hoşgeldin Ağustos fırsatında 180 TL bu puan siparişinizde Farmasi Capris kadın parfümü hediye! Ağustos ayının ilk 10 gününe özel Hoşgeldiniz 1. Ay kampanyasında Farrmasının en sevilen kadın parfümü Capris hediye!

( Kampanya 1 ağustos 00.00 10 Ağustos 23.59 tarihleri arasında geçerlidir. Farmasi’nin en sevilen kadın parfümlerinden biri olan Capris parfümün içeriğinde birbirinden özel notalar bulunmaktadır. Çiçeksi ve oryantal bir kokuya sahip olan Farmasi Capris kadın parfümü bergamot yapraklarının eşsiz aroması ve çiçeksi notaların derin uyumu ruhunuzu güzelleştirecek!

Gardenya ve dip notalarda ki tatlı vanilya ile birleşen bu eşsiz yorum çevresindekileri etkisi altına alacak kadar güçlü bir bir kadını, her şeye gücü yeten bir karakter olarak betimleyen bu koku aynı zamanda saf etkileyici ve derinlerden gelen bir tutkuyu anlatıyor!

Siz de en sevilen kadın parfümlerinden biri olan Farmasi Capris kadın parfümünü ücretsiz olarak kazanmak için Hoşgeldin Ağustos kampanyasından faydalanabilirsiniz. Sadece 180 TL puan alışverişinizde Farmasi Capris kadın parfümü hediye!

Tüm bu teşvik ve kampanyalardan faydalanmak için Farmasi’ye üye olarak Farmasi danışmanı ünvanı almanız gerekmektedir. Farmasi’ye üye olmak için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Farmasi’ye ücretsiz üye olduktan sonra Farmasi danışmanı olarak hem tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha uygun fiyatlara satın alma şansına sahip olacaksınız, hem de Farmasi’nin danışmanlarına özel sunduğu teşvik kampanyalarından faydalanabileceksiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.