Farmasi Hoşgeldin Programı

Farmasi Hoşgeldin Programı

Farmasi’nin yeni üyelerini özel sunduğu Hoşgeldin kampanyası dahilinde muhteşem bir hoş geldin programı var! Doğrudan satış sektöründe ilk sıralarda yer alan Farmasi Hoşgeldin programları ile en fazla katılımcı üyesi olan firmalardan biridir! Farmasi rakiplerine göre Hoşgeldin programlarında çok da yüksektedir. Çünkü Farmasi’de üye olup Hoşgeldin hediyelerini alan ve Hoşgeldin kampanyasından faydalanan bir çok üye 2. programa da katılmak istemiştir. Bunu gerçekleştiren katılımcılar daha fazla devam ederek Farmasi kariyerlerine kazanç sağlamıştır.

Farmasi’de hoşgeldin kampanyası oldukça kazançlıdır!

1.Ay açıktan ortaya BB krem ve farmasinin en sevilen Maskaralarından biri olan Zen maskara hediye. 1.Ay kayıt olup 180 TL puan siparişiniz de hediye!

2. Ay çay ağacı yağı diş macunu, iki kat etkili masaj jeli, vitalizing sarimsakli şampuan hediye! 280 TL puan siparişinizde hediye!

3.  Ay Farmasinin en sevilen parfümlerinden biri olan sensational parfüm tamamlayıcısı olarak vücut losyonu ve deo roll-on hediye! 3.ay 180 TL puan siparişinizde hediye!

‘’Bağlantılı kampanyadır. 1. aydan itibaren katılım gerekmektedir. İade halinde hediye ürünler brüt fiyatı üzerinden faturalandırılacaktır. Kampanya Mart 2018 de başlamış olup daha önce kampanyaya dahil olanlar bir önceki Hoşgeldin kampanyası koşullarından faydalanacaktır. Hediyeler değişiklik gösterebilir.

Sizde Farmasi’nin danışmanlarını özel sunduğu bütün kampanya ve teşviklerden faydalanmak için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurabilir ve Farmasi danışmanı olarak kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz. Unutmayın her ne kadar çalışır, işinizi sever ve kendi üye ağınızı genişletirseniz kazancınız da bir o kadar artacaktır!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.