Farmasi Mayıs Ayı 400 TL Puan Teşvik Kampanyası

Farmasi Mayıs Ayı 400 TL Puan Teşvik Kampanyası

Farmasi her ay yaptığı teşvik kampanyaları ile üyelerine kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyor! Farmasi üyelerine özel olarak tanımladığı teşvik kampanyaları ile her ay birbirinden karlı paketleri, avantajlı fırsatları ve indirimleri sunuyor! Siz de Farmasi’ye üye olarak birçok teşvik kampanyasından, avantajdan faydalanabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak için Farmasikatalogu.com sayfasında üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Farmasi Mayıs ayı 400 TL puan alışverişe teşvik kampanyasında ne var?

Farmasi 400 tl alışverişe çiçeksi ve şipre kokularına sahip kadın kokusu olan Chease Me EDP Parfüm hediye! Farmasi’nin en sevilen kokularından biri olan Chese Me özellikle bahar ve yaz aylarına yakışacak çiçeksi, yumuşacık ve ferah bir kokudur. Eğer siz de çiçek ve tatlı kokuları seviyorsanız mutlaka chase me çiçeksi, şipre kokusunu kazanmak için 400 TL puan alışverişi yapın. 400 TL puan alışverişi yaptığınızda hem üyeliğinizde unvanınız yükselecek hem de çiçeksi ve şipre kokularına sahip Chase Me parfümü bedava alabileceksiniz!

Farmasi’ye üye olup girişimci olarak başladığınız yolunuza müdür, elmas müdür olarak devam ederek daha da fazla kazanç elde edebilirsiniz. Siz de bu kariyer basamaklarını tırmanmak ve birçok teşvik kampanyasından faydalanmak için farmasikatologu.com sayfasına giderek üyelik ve kayıt formunu doldurup Farmasi ailesine katılın!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.