Farmasi Naive Parfüm Yılbaşı Özel Fiyatı

Farmasi Naive Parfüm Yılbaşı Özel Fiyatı

Tertemiz kokmak isteyen, kokusu ile farklılık yaratmak isteyen kadınların en çok tercih ettiği Farmasi kokularından biri de Farmasinin Naive parfümüdür! Kadının modern kokusu olan Farmasi Naive parfüm zarif modern ve aşk dolu kadınlardan ilham almıştır.

Bahar kadar Taze bir kokudur. Annenize, sevdiklerinize ,teyzenize, kız kardeşinize veya sevgilinize hediye etmek için muhteşem bir seçenek olacaktır!

Çiçeksi Ve meyveli kokulara sahip olduğu için her yaştan kadının kullanabileceği Joker bir kokudur.

Şimdi görülmemiş fırsat ile yılbaşı kataloğu da %55 indirim de 145 TL değerindeki ikili set sadece 64 99 TL’ye yılbaşı indirimi ile sizlerle!

Kokusuyla büyülemek isteyen kadınlara satın aldığınızda ve hediye ettiğiniz de kendilerini çok daha iyi hissedeceklerdir. Farmasinin Naive parfüm Farmasi naive Deo roll on birbirini tamamlayan muhteşem İkilidir. Kokunun ekstra olarak kalıcı olmasını sağlar. Seksi ve meyvelii notaları sahiptir ;

Üst nota greyfurt armut ahududu
Kalp notası Yasemin Kırmızı Gül Menekşe
Dipnota misk sedir ağacı ve siyah erik

Görülmemiş fırsat! 145 TL değerindeki ikili seti 64.99 TL’ye satın almak için online ve güvenli alışverişin adresi olan Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz .

Ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilir ve tüm setleri çok daha indirimli bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.