Farmasi Nar Paketi

Farmasi Nar Paketi

Farmasi kazanmaya, kazandırmaya ve üyelerine birbirinden güzel fırsatlar sunarak büyümeye devam ediyor! Farmasi nar kampanyası kapsamında sizi sürpriz hediyeler bekliyor. Farmasi Nar kampanyasında 19,99 TL satın alacağınız Nar paketininde tam sekiz farklı sürpriz Farmasi ürünü sizi bekliyor!

Ayın katalogundan toplam 175 TL puan üzeri yapılan alışverişlerde geçerli olan nar kampanyasından siz de yararlanmak istiyorsanız hemen şimdi farmasikatalogu.com adresine girerek ve üyelik kayıt formunu doldurup Farmasi ailesine katılabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra girişimci olarak başladığınız ünvanınıza her geçen gün yenilerini ekleyerek daha fazla kazanmaya devam edebilirsiniz.

Farmasi’ye üye olduktan sonra Farmasi’nin size özel sunduğu kampanyalardan ve teşvik fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Nar paketi de bunlardan biri. 175 TL puan üzerinde yapılan alışverişlerde sadece 19.90 TL ödeyerek 8 farklı sürpriz ürün kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
Nar pakeindeki 8 farklı ürün her pakette sürpriz değişkenlik gösterebilir. Her pakette aynı ürünler çıkmayabilir. Paketin içerisinde Farmasi’nin en popüler ürünleri yer almaktadır. Doğa dostu ve temiz içerikli Farmasi ürünlerinden siz de faydalanmak için Nar paketi’ni tercih edebilirsiniz.

Farmasi Nar Paketi 1114020

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.