Farmasi Nisan Ayı 350 TL Puan Teşvik Kampanyası

Farmasi Nisan Ayı 350 TL Puan Teşvik Kampanyası

Farmasi üyelerine özel olarak tanımladığı teşvik kampanyaları ile birbirinden karlı paketleri sizlere sunmaya devam ediyor! Siz de Farmasi’ye üye olarak bu ve bunun gibi birçok kampanyadan faydalanabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak ve Farmasi girişimcisi olmak için üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Peki Farmasi nisan ayı 350 TL puan alışverişe teşvik kampanyasında hangi ürünler yer alıyor gelin birlikte göz atalım;

Farmasi Nisan Ayı 350 TL Puan Teşvik Kampanyası

105 TL değerindeki set 350 TL puan alışverişe bedava! Özellikle Farmasi’ye yeni üye olduysanız ve Farmasi kariyerinize yeni adım attıysanız, katalog satışları yapıyorsanız oldukça karlı bir kampanya! 350 TL Puan değerinde veya daha fazla alışverişe 105 Tl değerindeki set hediyeniz! Seçeceğiniz 2 setten 1tanesini tercih edebilirsiniz.
1.Setin içeriği;

-Dr Cevdet Tuna Aloe krem
-CC krem
-Kasik oje bulunuyor

Aloe Krem tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. İçerisinde saf aloe jeli bulunmaktadır. Cildin iyileşme hızını arttırır ve cilde sağlıklı bir parlaklık katar. Aynı zamanda leke görünümünü de zamanla giderir.

CC krem renk düzenleyici bir üründür. Cildinizdeki renk eşitsizliklerini giderir, hafif formülü ile cildinize sağlıklı bir görünüm katar. Günşük kullanıma çok uygundur. Doğal bitişi ile sizi rahatsız etmez. Açıktan ortaya veya ortadan koyuya tonlarına göre seçilebilir. Ten renginize göre istediğiniz ürünü Tercih edebilirsiniz.

Her kombine uyum sağlayan klasik ojeniz ile bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz.
Kampanya kodu 1304376

2.Setin İçeriği;
350 TL puan alışverişe 110 TL değerindeki parfüm bedava!

Farmasinin en beğenilen parfümlerinden biri olan Signature parfüm teşvik kampanyası dahilinde 350 TL puan alışverişine bedava! Signature parfüm meyveli bir parfümdür. Özellikle hafif tatlımsı, çekici kokuları seviyorsanız Signature parfüm tam sizlik! Kokunuz imzanız olsun istiyorsanız bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya kodu 1107330

Sizde bu teşvik kampanyasından faydalanmak istiyorsanız Farmasi girişimcisi olabilirsiniz. Farmasi girişimci olmak için Farmasi üyelik kayıt formu doldurmanız yeterlidir. Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra birkaç saat içerisinde danışmanınız size geri dönüş yaparak hem aklınızdaki soruları cevaplayacak hem de size yol gösterecektir. Farmasi girişimci olarak her ay katalogda bulunan ürünleri %30 %40 daha indirimli alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca Farmasi girişimci ünvanı ile başladığınız yolunuzda kariyerinizi sürdürerek ünvanınız yükseltebilir ve prim sistemi ile çok daha büyük hediyeler kazanabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın