Farmasi Nisan Ayı 600 TL Puan Teşvik Kampanyası

Farmasi Nisan Ayı 600 TL Puan Teşvik Kampanyası

Farmasi fiyat performans açısından oldukça tercih edilen marka olmasının yanısıra üyelerine sağladığı avantajlar, özel kampanyalar ile de dikkat çekiyor! Farmasi’ye üye olarak Farmasi ürünlerinin katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatları satın alabileceğiniz gibi teşvik kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Teşvik kampanyaları özellikle Farmasi akriyerine yeni adım atmış, satış yapan üyeler için çok karlı kampanyalardır.

Farmasi nisan ayına özel 600 TL puan alışverişe teşvik kampanyası detayları aşağıdaki gibidir;

-Farmasi nisan ayına özel 600 TL puan alışverişe teşvik kampanyasında 186 değerindeki set bedava! En az 186 TL puan değerinde ve üzeri alışverişte
-Nutriplus Omega 3 balık yağı
-Dr Cevdet Tuna Alo jel bedava!

Bilindiği gibi balık yağı cilt, saç, tırnak sağlığı için oldukça gerekli bir vitamindir. Ayrıca hafızayı güçlendiren, enerji veren ve hatta ruhsal problemlere iyi gelen önemli bir vitamindir. Eksikliğinde depresif ruh hali, unutkanlık ve yorgunluk yaşanabilir.
Farmasi Nutriplus Omega 3 balık yağı oksidasyonu önleyen patentli teknoloji İle üretilmiştir. Takviye edici gıda olarak günde 4 kapsül kullanılması önerilir. Günlük 250 miligram DHA alındığında gün içindeki aktivasyonunuza da katkıda bulunur.

Dr Cevdet Tuna Aloe jel ise her evde bulunması gereken ürünlerden biridir. %93 oranında saf aloe ojeli içeren ve hafif formülü ile tüm ciltlerin kullanımına uygun olan bu ürün vücudun her bölgesine kullanılabilir. Yaraların çabuk iyileşmesine yardımcı olur. Cildin nem dengesini sağlar.

Farmasi nisan ayına özel 600 TL puan alışverişe 186 TL değerindeki set bedavadır. Set 2 ürün içermektedir. Siz de bu kampanyadan faydalanmak için ilk olarak Farmasi’ye üye olmalısınız.

Farmasi’ye üye olmak için Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi danışmanınız sizi arayacak ve gerekli bilgileri size iletilecektir. Farmasi girişimcisi olarak başladığınız maceranıza azim ve kararlılık ile müdür olarak devam edebilirsiniz. Prim sistemine göre kazncınız artarak yükselecektir. Siz de sermaye yatırmadan kzanç elde etmek, kendi işinizi kurmak ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için Farmasi’ye üye olun!

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın