Farmasi Parfümlerde Yılbaşı Fırsatları

Farmasi Parfümlerde Yılbaşı Fırsatları

Farmasi parfümlerinin dünyaca ünlü binlerce parfüme muadil gösterdiğini hepimiz biliyoruz! Öyle ki uygun fiyat segmentinde yer alan %100 Türk markası olan Farmasi içeriğinde birebir aynı kokuları kullanarak dünyaca ünlü pahalı parfümlere adeta meydan okuyor! Yılbaşında sevdiklerinize ve kendinize parfüm hediyesi almak istiyorsanız %100 Türk markası olan Farmasi’yi tercih ederek farkı anlayabilirsiniz! Üstelik çok daha uygun fiyatlara !

İşte farmasinin yılbaşına özel hazırladığı indirimli parfüm setleri;
Yeni yılda kokunla büyüyle! Derin kırmızı bir rüya!

Farmasinin en çok satılan parfümlerinden bile olan Glamorous parfüm hem şişe tasarımı hem de komple set olarak görülmemiş fırsat ile sizinle! Farmasi Glamorous kadın parfümü çiçeksi ve meyveli bir kokuya sahiptir. Her kadının rahatlıkla kullanabileceği her yaştan kadına hediye edilebilecek bir kokudur. İşte Farmasi Glamorous parfümün çiçeksi ve meyveli notaları;

Bergamot, Portakal Çiçeği, müge çiçeği ve Gül ile buluştuğu derin Kırmızının tutkusu dip notalarında misk vanilya ve Sandal ağacı ile harmonize edildi. Farmasi glamorous kadın parfümü Yeni yılda hediye edebileceğiniz en güzel alternatiflerden biri, üstelik Glamorus kadın parfümü deo roll-on ve body lotion hediye! E vitamini ile zenginleştirilmiş ekstra nemlendirici özelliği olan Farmasi glamorous vücut losyonunu Farmasi deo roll-on tamamlıyor. Ortaya çok daha kalıcı bir koku çıkıyor!

Siz de görülmemiş fırsatı değerlendirin!

177 TL değerindeki üçlü set sadece 59.99 TL’ye sizinle!

Siz de %70 e varan indirim ile bu seti sevdiklerinize hediye etmek için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilir, ürünleri çok daha indirimli bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farmasi glamorous kadın parfüm seti pk 94206

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.