Farmasi Saç Ürünlerinde Yılbaşına Özel İndirimler

Farmasi Saç Ürünlerinde Yılbaşına Özel İndirimler

Farmasinin içeriğinde zararlı kimyasallar bulunmayan paraben, SLS, alkol, fitalat, triklosan türevleri içermeyen saç bakım şampuanları ve saç bakım maskelerinde yeni yıl fırsatlarına özel %50 indirim sizleri bekliyor!

Siz de saç bakım rutininize temiz içerikli ürünleri eklemek istiyorsanız hemen şimdi %50 indirim fırsatından faydalanın ve yılbaşı kataloğunu mutlaka değerlendirin!

Farmasi koparak dökülmeye eğilimli zayıf saçlar için canlandırıcı sarımsak özlü bakım ürünlerini %50 indirim ile Katalog da sizler için sunuyor!

Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak özlü koparak dökülme dökülmeye eğilimli saçlar için canlandırıcı şampuan 23 TL yerine sadece 12.99 TL

Farmasi Dr Cevdet Tuna vitalizing konsantre sarımsak yağı ise 105 TL yerine 52.99 TL

Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak ve Ginseng sabun ise 21 TL yerine 11.99 TL

Eğer koparak dökülmeye eğilimli zayıf saçlarınız var ise canlandırıcı sarımsak serisini mutlaka denemelisiniz! Eğer isterseniz 500 mililitrelik büyük boyu satın alabilirsiniz.

Dr C Tuna vitalizing 500 ml büyük boy sarımsak özlü şampuan 44 TL yerine sadece 21.99 TL

Siz de %50 indirim fırsatından faydalanarak mutlaka yılbaşı kataloğunu değerlendirin! Koparak dökülmeye eğilimli zayıf saçlar için birebir olan içeriği temiz Farmasi saç bakım ürünlerini oldukça karlı bir şekilde satın alın. Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamız üzerinden satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasiye ücretsiz üye olabilirsiniz. Farmasi’ye Ücretsiz üye olmak size ürünlerde ekstra indirim avantajı sunacaktır.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.