Farmasi Şeker Bayramı Nymphe Parfüm Kampanyası

Farmasi Şeker Bayramı Nymphe Parfüm Kampanyası

Farmasi Şeker Bayramında şeker gibi bir kampanyayla üyelerini mutlu etmeye devam ediyor! Farmasi’nin en sevilen parfümlerinden biri olan Nymphe parfümü kazanmak için tek seferde vereceğinizsiparişlerde 3 renk şeker toplamalısınız! Üç renk şekerin toplamı 117 TL değerinde olursa Nymphe parfüm bedava! Şeker Bayramında şeker gibi bir kampanya yapan Farmasi’den seçeceğiniz kırmızı mavi ve yeşil şekerli sayfalardaki ürünleri toplayarak toplamda 117 TL değerinde sipariş veren herkese 55 TL değerindeki Nymphe parfümü bedava!

Çiçeksi ve meyveli kokulara sahip olan Nymphe parfüme bedava sahip olmak için her renkten bir şeker toplayıp üç renk şeker ile alışverişinizi tamamlamanız yeterlidir.

Kampanyaya dahil olan sayfaları kolayca takip etmek ve üç renkli şeker kampanyasını tamamlamak için şeker görsellerini renklerini dikkate alabilirsiniz. Unutmayın daha çok üç renkli şeker seti toplayabilir daha fazla sayıda Nymphe parfüme sahip olabilirsiniz. Kampanya 10-21 sayfalarını kapsamaktadır. Üç renk şekeri Haziran ayı içerisinde tamamlamanız yeterlidir.

Nymphe parfüme bedava sahip olmak ve bu kampanyadan faydalanmak için üç farklı şekeri tek fatura içerisinde sipariş etmeniz gerekmektedir. Daha çok üç renkli şeker toplayarak daha çok bedava parfüm kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için Farmasi girişimcisi olmanız yeterlidir. Farmasi’ye üye olmak için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.