Farmasi Yılbaşı Erkek Parfüm Seti Fırsatı

Farmasi Yılbaşı Erkek Parfüm Seti Fırsatı

Yılbaşında erkek arkadaşınıza, abinize, kardeşinize veya babanıza ne hediye alacağını düşünüyorsanız O halde Farmasi’ye buyurun!

Farmasi en çok tercih edilen kokularında yılbaşına özel indirimler ile sizlerle!

Farmasi parfümleri dünyaca ünlü parfümleri muadil gösteriliyor ve aksine çok daha uygun fiyat segmentinde yer alıyor. Sizde bir parfüme yüksek fiyatlar ödemektense %100 yerli malı olan Farmasi’yi tercih ederek çok daha cüzi miktarlarda muhteşem kokular hediye edebilirsiniz.

Farmasinin en çok tercih edilen erkek parfümlerinden biri olan Shooters Man set halinde yılbaşında %65 e varan indirim ile sizlerle !

Yeni yılda Kokusu ile büyülemek isteyen erkeklerin tercihi olan Shooters Man odunsu ve aromatik bir kokuya sahiptir. Shooters Man kalbinde İhtişam ve zenginlik yatan tek hamlede istediğini alan kusursuz bir erkeğin kokusu. Senin kokun, senin duygun!

Farmasi shooters Man erkek parfüm setinin içerisinde Shooters man parfüm, Shooters Man deo roll-on, Shooters Men tıraş sonrası losyon bulunuyor. Bu üçlü takım halinde birbirini tamamlıyor ve harika bir hediye seçeneği haline dönüşüyor. Her erkeğe hitap edecek her yaştan erkeğin kullanabileceği odunsu ve aromatik kokulara sahip Farmasi shooters Man erkek parfümü notalarına birlikte göz atalım;

Üst nota portakal limon siyah erik Hindistan cevizi ve taze greyfurtun kokusu lavanta
Dipnota misk vanilya beyaz odun ve lezzetli Tonka fasulyesi

Sizde %65 e varan indirimlerle görülmemiş Bu fırsatı değerlendirmek için Farmasi katalog sayfası üzerinde bulunan üyelik kayıt formunu doldurabilir Farmasi ye ücretsiz Üye olduktan sonra ürünleri sepetinize çok da indirimli bir şekilde ekleyebilirsiniz!
Farmasi shooters man parfüm hediyesi 179 TL değerindeki üçlü set sadece 69.99 TL’ye yılbaşı avantajı ile sizlerle!

Pk 94207 kodu ile ürünlere ulaşabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.