Farmasi Yılbaşına Özel Cilt Bakım Ürünlerinde İndirim Fırsatı

Farmasi Yılbaşına Özel Cilt Bakım Ürünlerinde İndirim Fırsatı

Yeni yıl yaklaşırken kendiniz ve sevdikleriniz için bir iyilik yapın, temiz içerikli Farmasi cilt bakım ürünlerinden çok daha uygun bir fiyata satın alarak cilt kalitenizi arttırın!
İşte Farmasi’nin %50 indirim ile kompleks serisi;

Farmasi Acai kompleks altın maske;

Acai kompleks ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde cildinizi beslemeye yardımcı olur. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlar. İçerisindeki altın yansımaları ile sağlıklı bir ışıltı ve canlılık kazandırma yardımcı olur.

Farmasi acai kompleks altın maske 60 TL yerine sadece 30 TL ile yılbaşı kataloğunda sizlerle!

Farmasi Dr Cevdet Tuna Combo kompleks sıkılaştırıcı maske;

İnce kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve yüzü sıkılaştırmaya yardımcı olur. Pürüzsüz ve parlak bir görünüm için nemlendirme özelliğine sahiptir.Kambu Kompleksi cildin doğal yenilenme sürecini destekler onarımına yardımcı olur. Daha sıkı ve yenilenmiş bir cilt görünümü sunar.

Dr Cevdet Tuna kambu kompleks sıkılaştırıcı maske 60 TL yerine 30 TL ! %50 indirim ile yılbaşı kataloğu da sizlerle!

Farmasi Dr Cevdet Tuna Marin kompleks Detoks maskesi;

Cildinizi hem temizleyen hem de yenileyen bu güçlü maske ile cildinizi şımartın. Termal sudan iki kat daha fazla mineral içeren Marine kompleks gözenekleri sıkılaştırır,
gözenek görünümünü azaltmayı sağlayan denizin dibinden çıkarılan özel bir mineral kompleksi denizden gelen bu mucizevi içerik sayesinde cildin nem dengesinin korunmasına ve güçlenmesini destekler.

Dr Cevdet Tuna Marin Kompleksi Detoks maskesi 60 TL yerine 30 tl ye %50 indirim ile yılbaşı kataloğunda sizlerle!
Sizde bu fırsatları değerlendirmek için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilir online ve güvenli bir şekilde tüm ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi ye Ücretsiz üye olabilir ürünleri sepetinize eklerken çok daha indirimli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.