Farmasi Zümrüt Direktör Peugeot 3008 SUV Araç Kullanım Hakkı

Farmasi Zümrüt Direktör Peugeot 3008 SUV Araç Kullanım Hakkı

Farmasi her daim kazanmaya, kazandırmaya, üyelerini motive ederek bir üst noktaya taşımaya devam ediyor! bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda Farmasi Zümrüt direktör olanlara Mercedes araç kullanma hakkı veriyordu, şimdi yeni aracımız ile karşınızdayız! işte Farmasi Peugeot 3008 serisi sizlerle!

Farmasi Zümrüt direktör ünvanına sahip olan herkes 2 yıl boyunca  araç kullanım hakkına sahip olur. Peki Zümrüt direktör olmak için hangi yolları izlemelisiniz?

Öncelikle Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarakFarmasi’ye ücretsiz şekilde saniyeler içerisinde üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra birkaç saat içerisinde danışmanınız sizi arayarak hem iüyeliğinizi tamamlayacak hem de aklınıza takılan tüm soruları seve seve cevaplandırılacaktır. Unutmayın Farmasi’ye üye olduktan sonra kazanmaya başlamanız an meselesi!

Farmasi’ye üye olduktan sonra Farmasi danışmanı ünvanını alarak ailemize ilk adımı atmış olursunuz. Farmasi danışmanı olarak dilerseniz ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli bir şekilde satın alabilir, Dilerseniz kendi üye ağınızı oluşturarak satış hacminizi  genişleterek yıl içerisinde bir üst rütbeye atlayabilirsiniz. Kısacası Farmasi danışmanı olarak başladınız yolda Zümrüt direktör unvanını elde edebilirsiniz.

Zümrüt direktörün unvanına ulaşan herkes iki yıl boyunca Peugeot SUV 3008 araç kullanım hakkını elde eder. Araç kullanım hakkınızı uzatmak istiyorsanız Zümrüt direktör unvanına uygun satış hacminden düşünmeniz yeterli olacaktır. Sayfamızda bulunan prim tablosunu inceleyerek hangi rütbelere ne kadar satış hacmi ile gelebileceğinizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.