Farmasi’de Altın Direktör Ol 12 Bin TL Ödül Senin Olsun

Farmasi’de Altın Direktör Ol 12 Bin TL Ödül Senin Olsun

Farmasi ile hayallerinin kapısını aralayan, yeni bir iş sahibi olarak aile bütçesine katkıda bulunanların sayısı gün geçtikçe artıyor! Farmasi Network sistemi ile işleyen bir oluşumdur. Yani İstediğiniz zaman istediğiniz saatlerde esnek çalışma saatlerine sahip bir çalışma ortamı ile ek kazanç elde edebilirsiniz. Farmasi de ek kazanç elde edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor ve Farmasi en fazla üye ağına sahip Network şirketlerinden biri haline geliyor!

Özellikle ek iş fırsatı arayanlar, ev hanımları, öğrenciler, part time çalışmak isteyen kişiler Farmasi’nin kariyer seçeneğini kullanıyor ve her geçen gün bir üst noktaya tırmanıyor! Farmasi ile hayalleriniz gerçek oluyor!
Farmasi de altın direktör olarak devam ettiğinizde 12 bin TL ödül kazanma fırsatı yakalıyorsunuz!

Farmasi Altın direktör olarak 12 bin tl ödül kazanma şartları neler?

Altın müdür seviyesine ulaşan kişi bir yıl içinde 5 defa altın müdür seviyesini koruması halinde altın direktör ünvanına ulaşıp 6000 TL ödül kazanacaktır.

Altın direktör seviyesini aralıksız 5 ay üst üste daha sürdürdüğü takdirde 6000 TL daha ödül kazanacaktır.
Yani toplamda 12 bin TL ödül sizin oluyor!

Sizce de harika değil mi? Sizde Farmasi danışmanı olarak başladığınız yolda adım adım ilerlemek ve gün gelip altın direktör ünvanına sahip olmak için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurabilirsiniz. Üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra danışmanınız sizi arayarak hem Farması hakkında aklınıza takılan tüm soruları cevaplandıracak hem de sizin Farmasi danışmanlığınızı onaylayacaktır! Böylece kariyerinize ilk adımı atmış olacaksınız.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.