Farmasi’de Platin Direktör Ol Peugeot 3008 Senin Olsun!

Farmasi’de Platin Direktör Ol Peugeot 3008 Senin Olsun!

İndirim kampanyaları, teşvik kampanyaları ve araç hediyeleri! Hepsi Farmasi’de!

Farmasi üyelerine sunduğu birbirinden güzel fırsatlar ile adından söz ettiriyor. En fazla üye ağına sahip olan Network firmalarından biri olan Farmasi’de siz de yerinizi almak için hemen şimdi Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz!
Farmasi ile hayalleriniz gerçek oluyor!

Platin direktör olarak Peugeot 3008 aracı kazanmak istiyorsanız detaylar yazımızın devamında;

Platin müdür seviyesine ulaşan bir kişi bir yıl içinde 5 defa platin müdür seviyesini korunması halinde platin direktör ünvanını ulaşıp Peugeot 3008 araç kullanım hakkından 12 ay boyunca faydalanacaktır.

Platin direktör seviyesine geldiği anda artı 15 puan şartı aranmaktadır. Unvanları ilk kez çıkılma şartı aranmaktadır. Araç renkleri değişiklik gösterebilir.

Sizde Farmasi kariyerinize Farmasi danışmanı olarak başlayabilir ve zaman içerisinde kendi üye ağınızı oluşturarak genişletebilir ve böylece daha fazla kazanmaya başlayabilirsiniz. Farmasi de kazanmak ve her daim ileriye gitmek mümkündür. Çünkü Farmasi durağan bir oluşum değildir, sürekli ilerleyebilir ve bir üst rütbeye ulaşabilirsiniz.
Sizde Farmasi’nin danışmanlarına özel sunduğu muhteşem fırsatlardan faydalanmak için hemen şimdi Farmasiye ücretsiz üye olun! Dilerseniz satış yapma zorunluluğu olmadan kişisel ihtiyaç ve alışverişlerinizi de yapabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.