Kadınlara Özel Farmasi Yılbaşı Hediye Rehberi

Kadınlara Özel Farmasi Yılbaşı Hediye Rehberi

Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerinize özel hediyeler almak istiyorsanız %100 Türk markası olan Farmasinin binlerce ürününden birini tercih edebilirsiniz. İşte kadınlar için alabileceğiniz özel olarak hazırladığımız Farmasi yılbaşı hediye rehberi, keyifli okumalar!

Yeni yılda kadınlar için hazırladığımız özel makyaj çantası setinde sizi neler bekliyor?
Optimal Style maskara: dolgun uzun ve kıvrık plastik fırça kılları sayesinde tek tek ayrılmış kusursuz kirpikler yaratır.

Mat ruj: uzun süre kalıcı ve yüksek kapatıcılığa sahip mat ruju çok seveceksin! yılbaşı gecesi dudakların ön planda! senin için mat ruj 27 Hot tahiti seçtik!

3 Naive kadın parfümü: Naive’nin çiçeksi ve meyveli Yasemin Gül misk ahududu kokuları ile gecenizi özelleştirin.

Makyaj çantası
Sizde makyaj ve Kozmetik düşkünü bir kadın için mükemmel bir hediye alternatifi olan Farmasinin yılbaşına özel hazırladığı makyaj çantası setini satın alabilirsiniz.

Yeni yıla özel yılbaşı seti 140 TL yerine sadece 49.99 TL!
Üstelik makyaj çantası hediyeli!

Yeni yıla özel yılbaşı seti ile sevdiklerinizi ve hatta kendinizi mutlu edebilirsiniz. Makyaj çantası hediyeli olan her 50 tl lik alışverişe Yeni yıla özel yılbaşı makyaj setini 140 TL yerine 49.99 tl ye satın almak için hemen şimdi Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.