Farmasi Kozmetik Ağustos Katalogu

Farmasi Kozmetik Ağustos Katalogu

Farmasi Kozmetik Ağustos Katalogu
Farmasi Kozmetik Ağustos kataloğu yayınlandı! Bu ay indirimde olan Farmasi’nin en gözde ürünlerini birlikte keşfedelim! Farmasi’de maskaralar gün geçtikçe çeşitleniyor ve her kirpik etkisine uygun maskara formülleri, maskara fırçaları geliştiriliyor. En son çıkan maskaralardan Ultra Star Look Black Full Lash maskara bu ay indirimde! Bu maskaranın özelliği çam şeklinde fırça tasarımı sayesinde tek dokunuşta kirpiklerinize daha fazla maskara uygulama imkanı sağlaması. Ekstra dolgun kirpikler ile dipten uca bir hacim sağlıyor. İçeriğinde keratin olduğundan dolayı kirpiklerinize de aynı anda bakım yapıyor. Farmasi Ultra Star look maskara Farmasi Ağustos kataloğunda oldukça indirimli bir fiyata denk geliyor.

Maskaraların tamamlayıcısı olmazsa olmaz eyeliner görüntüsüdür. Farmasi’nin birbirinden farklı eyeliner çeşitleri bulunuyor. Eğer kolay sürüm sağlayan bir eyeliner arıyorsanız Farmasi Secret Eyeliner Pen ile tanışmamısınız demektir! Bu ay oldukça indirimde olan kalem formunda uygulaması çok kolay eyeliner’ı satın alabilirsiniz.

Kolay uygulama sağlayan kalem şeklindeki yapısı ve özel ince uç sayesinde kirpik diplerinde belirgin ince çizgiler oluşturan, kolay uygulama sağlayan Farmasi Kajal Eyeliner da indirimde olan ürünlerden. Kalem şeklindeki yapısı ve kalın ucu sayesinde kirpik diplerinde kesintisiz ve pürüzsüz kalın çizgiler oluşturmak için Farmasi Kajal Secret eyeliner’ı tercih edebilirsiniz.

Farmasi Ağustos Kataloğu için tıklayınız.

Eğer daha profesyonel ve Keskin bir eyeliner görüntüsü istiyorsanız Farmasi dipliner’a bakabilirsiniz. Kalem ucu sayesinde kirpik diplerinde kesintisiz pürüzsüz kalın çizgiler oluşturur. Hızlı kurur bulaşma yapmaz! Bu ay  Farmasi ağustos kataloğunda Dipliner’da indirimde! Eğer aradığınız görüntü eyeliner tarzı ince çekilmiş hafif bir çizgi görüntüsü ise o halde Farmasi Deeplook Eyeliner’ı tercih edebilirsiniz. Özel ucu sayesinde kirpik diplerinde belirgin ince çizgiler oluşturur hızlı kurur bulaşma atma yapmaz.

Farmasi ürünlerini güvenle oline olarak BURAYA tıklayarak satın alabilirsiniz.