Farmasi Kozmetik Ekim kataloğu

Farmasi Kozmetik Ekim kataloğu

Farmasi Kozmetik  Ekim kataloğu
FarmasiKozmetik Ekim kataloğu yayınlandı! Farmasi Ekim kataloğunda hangi ürünler öne çıkıyor? Hangi ürünler avantajlı ve indirimde? S izde ne satın alacağınıza henüz karar vermediyseniz ve arayışta iseniz mutlaka yazımızın devamı okumalısınız! İşte Farmasi Ekim kataloğunda öne çıkan indirimli ürünler arasından sizin için seçtiklerimiz;

Yüz hatlarını belirginleştirmek için kontür yapmak şart. Farmasi’nin kremsi yapıdaki kontür ürünleri ile yüz hatlarınızı yeniden şekillendirmek çok kolay! Burnunuzu inceltip elmacık kemiklerinizi ortaya çıkartmak için Farmasi Kontür Stick’lerden faydalanabilirsiniz. Farmasi Kontür Stick’in tamamlayıcısı olan aydınlatıcı Stick’de bu ay oldukça indirimde. Kremsi yapıdaki formülleri ile çabuk yayılıp kolay dağılır ve doğal bir görüntü sunarlar. Siz de henüz makyaj yapmaya yeni başladıysanız, kontür iyaparken yanlış yapmaktan korkmanıza hiç gerek yok. Farmasi’nin kontür stickleri oldukça profesyonel bir uygulama imkanı sağlıyor.

Kontürünüzün daha kalıcı olması için aydınlatma ve bronzlaştırma kiti de tercih edebilirsiniz. Hem kontür hem aydınlatıcısı bir arada bulunan kontür kiti bu ay indirimde. Yazın o muhteşem bronz etkisini soğuk havalarda da üzerinde taşımak isteyenler için kontür paleti tam size göre! Kontür paleti ile gölge oyunlarının faydalanarak bronz bir etki yakalayabilirsiniz. Bu ay farmasinin bronzlaştırıcı aydınlatıcı ve kontür ürünleri %60 a varan indirimlerle sizlerle.

Farmasi Ekim kataloğu nda öne çıkan bir başka ürün ise Farmasi kamuflaj likit kapatıcı. Farmasi kamuflaj kapatıcının açık ve orta tonu bulunmakta. Kalem aplikatörü sayesinde kolay ve eşit miktarda uygulama sağlar, aydınlık görünüm yaratır. Eğer likit formda ürünlerden hoşlanmıyorsanız o halde Farmasi kamuflaj stik kapatıcıyı deneyebilirsiniz. Likit olana göre biraz daha kapatıcılığı yoğun bir üründür. Göz altındaki koyu halkalar ve cilt tonu farklılıkları için yoğun kapatıcılık sağlar. özellikle sivilce lekelerini kapatmak güneş lekelerini görünümünü hafifletmek için Farmasi kamuflaj stik kapatıcıdan faydalanabilirsiniz.

Farmasi Ekim Kataloğu için tıklayınız.

Farmasi’nin rengarenk ojeleri de bu ay indirimde. Özellikle ten rengi nude ojeleri tercih ederek her gün bakımlı, temiz görülen tırnak ve ellere sahip olabilirsiniz. Eğer biraz daha gösterişli tırnakları seviyorsanız Farmasi’nin Glitter ojelerine mutlaka şans vermelisiniz. Ojelerin zin daha parlak görünmesi için Farmasi top coat sparlak koruyucu cilasını, daha mat ve sofistike görünmesi için ise Farmasi top coat mat koruyucu cilasını deneyebilirsiniz. Ayrıca bu ay klasik oje çıkartıcı aseton da indirimde.

Farmasi ürünlerini Online olarak güvenle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.