Farmasi Kozmetik Eylül Kataloğu

Farmasi Kozmetik Eylül Kataloğu

Farmasi Kozmetik Eylül Kataloğu
Farmasi Kozmetik Eylül kataloğu yayınlandı! Katalogda bulunan ürünlei online olarak sitemizden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz. Ayrıca üyelik bilgilerini okuyarak dilerseniz ücretsiz üye olabilir ve Farmasi siparişlerinizi çok daha uygun fiyata verebilirsiniz. Üye olmak için TIKLA

Farmasi Kozmetik Eylül kataloğu’nda bu ay öne çıkan ürünlerinde Farmasi Velvet tekli göz farları bulunuyor! Birbirinden etkileyici renkleri ile bu ay tekli farlar oldukça indirime giriyor. Beğendiğiniz tüm renkleri almanın tam sırası! Kadifemsi fokusu ve yüksek pigmentasyonu ile canlı ve farklı makyajlar yapmanıza olanak sağlayan tekli farları Farmasi Eylül katalogunda indirimli satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Bu ayın Katalogunda ilginizi çekecek bir başka indirim haberi ise bu yaz sıcaklarına çok iyi gelecek olan Alaska soğutucu masaj jeli. Neredeyse yarı fiyatına düşen bu masaj jeli sayesinde cildiniz neme doyarken aynı zamanda ferahlayacak ve yazın sıcağından bunaldığınızda Ssze hoş bir deneyim sunacaktır. İçeriğinde okaliptüs yağı ile cildinizin nem dengesini korurken cilde canlılık kazandırır. Alaska soğutucu masaj jeli bu ay öne çıkan indirimli ürünlerin başında geliyor. Ayrıca bu jel spor sonrası kullanıldığında kasların rahatlamasını da yardımcı oluyor.  Rahat bir uykuya geçmek için ve kasların dinlenmesi içinde birebir. Alaska soğutucu masaj jeli evinizde bulunması gereken temel ihtiyaçlar listesinde yer alıyor.

Farmasi Eylül Kataloğu için tıklayınız.

Farmasi ürünlerini daha detaylı incelemek, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için Buraya tıklayabilirsiniz.