Farmasi Kozmetik Kasım Kataloğu

Farmasi Kozmetik Kasım Kataloğu

Farmasi Kozmetik Kasım Kataloğu
Farmasi Kozmetik Kasım kataloğu yayınlandı! Bu ay indirimde göze çarpan ürünler hangileri? Hangi ürünler avantajlı fiyatlara denk geliyor? Gelin birlikte inceleyelim;

Farmasinin makyaj fırçalarının ününü mutlaka duymuşsunuzdur. Yumuşacık kılları ve işlevsel formları ile Farmasi makyaj fırçaları bu ay indirimde! Dilerseniz makyaj fırçalarını tek tek satın alabilir dilerseniz özel çantalı, renkli setleri ile bir arada satın alabilirsiniz. Bu ay Farmasi Kasım Katalogunda makyaj fırçaları %60’a varan indirimlerle sizi bekliyor! Farmasi makyaj fırçası setlerinin içindeki çeşitler pembe, leopar desenli, siyah puantiyeli olarak 3’e ayrılıyor. Dilediğiniz fırça seti satın alabilirsiniz.

Genç, fresh, taze kokulardan hoşlanıyorsanız bu ay Farmasi Goya parfümde de indirim var! Çiçeksi ve meyveli bir kokuya sahip olan Farmasi goya parfümün içerisinde çarkıfelek çiçeğinin cezbedici kokusu ve tutkulu meyvelerin göz kamaştırıcı etkisi bulunuyor. Çiçeklerle donatılmış bir bahçeden ilham alınarak koleksiyona eklenen Farmasi Goya kalp notasında şakayık ve ananas dip notalarda vanilya ve Orkide ile Gün ışığı gibi içinizi ısıtacak. Özellikle beyaz tenlerde ve kumral tenlerde harika bir uyum sağlayan Farmasi Goya parfümü satın almak için Farmasi Kasım kataloğunu mutlaka değerlendirmelisiniz!

Farmasi Kasım Kataloğu için tıklayınız.


Farmasi ürünlerini Online olarak güvenle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca üyelik bilgilerini okuyarak Farmasi üye olabilir alışverişlerinizi daha uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Çevrenizdeki arkadaşlarınızı ve dostlarınızı Farmasi’ yeüye yaparak daha fazla kazanabilir, puan biriktirebilir ve bu puanlarınızla size özel üye hediyelerinize anında sahip olabilirsiniz. Farmasi Kozmetiğin ayrıcalıklı dünyasına adım atmak ve Farmasi ailesine katılmak için Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.