Farmasi Kozmetik Mayıs Kataloğu

Farmasi Kozmetik Mayıs Kataloğu

Farmasi Kozmetik Mayıs Kataloğu
Farmasi Kozmetik Mayıs Kataloğu yayınlandı! Bu ay öne çıkan Farmasi ürünleri hangileri? Dilerseniz birlikte göz atalım;

Farmasi’nin BB ve CC krem serisini mutlaka duymuşsunuzdur. BB krem yani bir Beauty Balm renk eşitsizliklerini gidermek için ve cildini anında pürüzsüzleştirmek için, cildinin doğal bir kapatıcılığa sahip olması için uygun bir üründür. Farmasinin aynı zamanda aynı Seriye ait CC kremi de bulunuyor. CC krem ise Color Correcting yani renk düzenleyici anlamına geliyor. Eğer cildinizde renk eşitsizlikleri var ise CC kremi, doğal bir görünüm istiyorsanız BB kremi tercih edebilirsiniz. Her iki ürün de bu ay Farmasi Mayıs Katalogunda %50 indirimde, yani yarı fiyatına düşmüş durumda.

3. Adım ise cildinizi pudralamak. Cildinizi neden pudralamalısınız? Yaptığımız makyajın kalıcılığını arttırmak ve gözenek görünümünü azaltmak için mutlaka pudra kullanmalısınız. Farmasi’nin BB serisindeki All-in-one pudra yumuşacık ve hafif yapısı ile cilt kusurlarını mükemmel şekilde kapatarak doğal ve duru bir görünüm sağlar. Ayrıca Güneş koruma faktörü 15 içerdiğinden güneşin zararlı etkilerine karşı da cildi korur kadifemsi bitişiyle makyajın kalıcılığını arttırır, cilt tonunu dengeler. Cildin pürüzsüz görünmesi sağlar. All in one pudrayı ten makyajınızı yaptıktan sonra uygulayabilirsiniz. Online olarak Farmasi ürünlerini güvenle satın almak ve sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz

Ayrıca Farmasi’nin avantajları ve dolu dünyasına adım atmak Farmasi ailesine katılmak ve üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak her zaman ücretsizdir. Farmasi kozmetiğin üyelerine özel olarak sunduğu avantajlardan faydalanmak için mutlaka Farmasi’ye kayıt olmayı unutmayın. Hem ihtiyaçlarınızı karşılayın hem de çevrenizdeki insanları Farmasi’ye üye yaptıkça daha fazla puan kazanın. Bu puanlarınızla hediyelerinizi almayı sakın unutmayın!
Farmasi Mayıs Kataloğu için tıklayınız.