Tüm Farmasi Kataloglari 2019 İndir ve İncele | Farmasikatalogu.com

Tüm Farmasi Kataloglari 2019 İndir ve İncele | Farmasikatalogu.com

Tüm Farmasi Kataloglari 2019 İndir ve İncele | Farmasikatalogu.com
Farmasi Kozmetik Ocak kataloğu yayınlandı! Kataloğu online olarak incelemek ve ürünleri satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz. Farmasikataloğu.com sayfasında sizleri hem ürünler hakkında bilgilendirici içerikler hemde keyifli bir alışveriş deneyimi bekliyor.

Ocak ayında Farmasi kataloğunda öne çıkan uygun fiyatlı kampanyalı ürünleri birlikte inceleyelim;

Eğer henüz Farmasi BB serisini denemediyseniz o halde bu ay denemenizin tam sırası! Farmasi BB Krem ve beşi bir arada BB gözaltı remi bu ay yarı fiyatına düşmüş durumda. İlk adım olarak Farmasi BB kremi cildinize uygulayın. BB krem sürüldüğü anda cildin eşitsizliklerini toparlar ve doğal bir görüntü sağlar. 2. Adım olarak BB göz kremini göz altlarında ve göz çevrenize uygulayabilirsiniz. Açıktan ortaya ve ortadan koyuya doğru tonları ile size uygun Farmasi BB kremi tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu ay BB krem alana numuneleri de hediye.

Farmasi’nin en ünlü ürünlerinden bazıları şüphesiz BB ve CC kremleri! Bu ay denemeniz için Farmasi’nin CC kremi neredeyse yarı fiyatına düşüyor! Light to medium ve medium to dark renklerine sahip Farmasi CC krem yüzünüzdeki renk eşitsizliklerini gidermek ve doğal bir görünüm elde etmeniz için birebir.
Ocak ayı Farmasi kataloğunda öne çıkan indirimli paketlerden biri de Drama Black göz kalemi ve çift fazlı makyaj temizleyicisi. Fiyatının 3 te biri fiyatına sahip olabileceğiniz bu paket ile buğulu göz makyajları yaparken makyajınızı kolaylıkla temizleyebilir ve kalıntılardan arındırabilirsiniz.Farmasi makyaj temizleyici yeşil çay ekstresi ile hassas gözlere uygundur. Göz ve göz çevresi makyajını temizlemek için birebirdir.

Drama Black göz kalemi ise ekstra yoğun renk pigmentleri ve suya dayanıklı özelliği ile tüm gün kalıcıdır. Gözlerinizden akmaz suya, gözyaşına ve soğuğa dayanıklıdır. Makyajınızın gün boyu taze ve kalıcı görünmesini sağlar. İster göz içinize isterseniz göz çevrenize eyeliner olarak uygulayabileceğiniz Farmasi drama Black göz kalemi ve Farmasi çay ağacı ekstreli makyaj temizleme solüsyonu paket halinde Farmasi Ocak ayı kataloğunda indirimde.

Ürünleri online satın almak için TIKLA