Farmasi Bayilik

Farmasi Bayilik

Farmasi Kozmetik Dünya Genelinde 5 Kıta Üzerinde 126 Ülkeye İhracat Yaparak 376 Milyon dan Fazla İnsana Ulaşmıştır.
Farmasi Kozmetik milletimize Yeni Bir İş İmkânı sunarak bayilik olma fırsatını sunuyor. Özellikle Ülkemizde son zamanlarda kişisel bakım ve kozmetik ürünlerine artan talebin her geçen gün artması ve şikâyet var verilerinde kullanıcıların %98 memnuniyeti garanti veriyor. Ülkemiz genelinde hemen hemen her ilde Farmasi bayilikler ve şubeler açılarak, Halkımızın Farmasi’ye olan ilgisi günden güne artmaya devam ediyor.
Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz ile kendinize ait kozmetik mağazası açabilir, ayrıca var olan mağazanızın bir bölümün de’de satışını yapabilirsiniz. Farmasi Kozmetik ürünlerinin özel formulasyonları sayesin de tedavi edici özellikleri vardır. Farmasinin sağlık ürünleri doktorların reçetelerinde yer buluyor. Farmasi kayıt olarak ürünlerimizi eczaneler de de satışını yapılabilirsiniz.
 
Ürünlerimiz artık her yerde; Dükkânlarda, marketler de, aktarzaneler de, kozmetik mağazalarında, Kuaförler de ve Eczanelerde, hatta her yerde Farmasi ürünlerinin satışını yapabilirsiniz.
Farmasi Kozmetik ile yeni bir iş yeri açarak iş sahibi olun!
Farmasi dileyen herkese Bayilik veriyor. Yapmanız gereken ilk iş kayıt olmanızdır. Lütfen kayıt olmak için başvuru formunu doldurunuz.