Farmasi Rize Bayiliği Açıldı

Farmasi Rize Bayiliği Açıldı

Farmasi Rize Bayiliği Açıldı Her yıl binlerce insana iş istihdamı sunan Farmasi bayilik sistemiyle işlerinizin patronu olmayı sağlıyor!

Sizde Farmasi ürünlerini hem mevcut ofisinizde satabilir hem de Farmasi ye özel bir bayilik açarak kendi ofisinizi oluşturabilirsiniz. Farmasi Rize bayiliği açıldı!

Hayallerinin peşinden giden Songül Babacan ve Kamil Babacan çiftinin Karadeniz Merkez ofisine buyurun! Tüm Karadeniz’e hizmet veren Farmasi Karadeniz Merkez ofisinin sahipleri Kamil Babacan ve Songül Babacan Elmas direktör ünvanını kazandıktan sonra bununla da yetinmeyip kendi işlerinin tam anlamıyla patronu olmak için bayilik açtılar!

Statülerini günden güne yükselten başarılarına günden güne yenisini ekleyen bu gözde çiftin yapabildiklerini siz de yapabilirsiniz! Farmasi Rize bayiliğinde Songül Babacan ve Kamil Babacan’ın denetiminde birbirinden farklı hizmetleri bulabilirsiniz.

Ofise uğradığınızda ücretsiz cilt bakımı yaptırabilir,
Ürünleri yakından inceleme fırsatı bulabilir
Ürünleri bizzat gidip deneyerek satın alabilir
Ücretsiz üye olabilir ve Farmasi hakkında çok detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ayrıca ücretsiz numune, ücretsiz kataloglardan da faydalanabilirsiniz.
Farmasi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ücretsiz danışmanlık hizmeti ile sizlere sunan Farmasi Karadeniz Merkez ofisinde sınırsız internet hizmeti hoş sohbet ve sıcacık bir ortam sizleri bekliyor.

Özellikle Farmasi’ye üye olduktan sonra hangi aşamaları nasıl geçeceğinizi bilmiyorsanız Songül Babacan’ın engin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Merkez ofisimizde tüm;
Dr Cevdet Tuna ürünleri,
Çay ağacı serisi
Aynısefa serisi
Farmasi saç ürünleri
Farmasi cilt vücut bakım ürünleri
Tüm renkli kozmetik ürünleri
Takviye edici gıdalar ve katalog da gördüğünüz tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Farmasi Karadeniz merkez ofisi
Cumhuriyet Mahallesi İnciler Sokak İnci Sitesi C Blok No 6 Kat 1 Ortahisar Trabzon Merkez

İletişim 0542 394 38 38 - 0549 794 97 66 

Sizde Farmasi’ye üye olmak için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan tüm soruları detaylı bir şekilde sorabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.