Farmasi Ürün Siparişi ve Kayıt

Farmasi Ürün Siparişi ve Kayıt

Farmasi ürünlerini güvenli bir şekilde sipariş vermek için doğru yerdesiniz! Aşağıdaki formu doldurarak Farmasi, girişimcisi olan herkese özel danışman kullanıcı adı ve şifre vererek sistem kaydınızı oluşturur. Telefonunuza gelen şifreyi kullanarak Farmasi sayfasına giriş yapabilir ve kullanıcı bilgilerinizi kendiniz düzenleyebilirsiniz. Bunun için ilk olarak Farmasi kayıt ve sipariş formunu doldurmanız gerekiyor. Formu doldurduktan sonra kısa süre içerisinde aranarak kaydınız tamamlanır. Merak ettiğiniz bilgiler danışmanınız tarafından verilir.
 
Farmasi siparişlerinizi de ürünlerin kodu ile birlikte online olarak verebilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz ürünlerin kodunu girdikten sonra Farmasi girişimcisi olduğunuz için Farmasi’nin o aya özel çeşitli avantajlarından da faydalanabilirsiniz..
Farmasi girişimcisi olmak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Herhangi bir sorunuz olduğunda kendi danışmanızı arayabilir ve tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Farmasi ürünlerini kendiniz sipariş etmek için Online olarak Farmasi sayfasına giriş yapmanız ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Farmasi girişimcisi olan herkes özel bir danışman numarası ve internet şifresi ile Farmasi dünyasına giriş sağlar.İlk siparişinizi verirken Hızlı Satın Al butonuna tıklamanız ve ürünlerin kodlarını girdikten sonra adres bilgisini girmeniz yeterlidir. Son olarak ödeme ekranı karşınıza gelecektir siparişlerinizi onayladıktan sonra ödeme tipini seçmeniz ve güncel adres bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Siparişi tamamla butonuna bastıktan sonra ilk sipariş kaydınızı oluşturmuş olursunuz. Farmasi girişimcisi olmak ve farmasinin ayrıcalıklarından yararlanmak için sipariş ve üyelik formunu doldurunuz.