Farmasi Üye

Farmasi Üye

Farmasi ailesine hoşgeldiniz!

Farmasinin ayrıcalıklı dünyasından faydalanmak için Farmasi’ye üye olduktan sonra bu platform üzerinden üye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üye girişi yapmak için üye giriş formunu doldurmanız yeterlidir.

Bu platformda üye girişi yaparak kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ürünleri katalog fiyatı üzerinden çok daha indirimli satın almak, puan biriktirmek ve Farmasi’nin yeni üye olanlara özel ayrıcalıklarından faydalanmak için doğru adrestesiniz!
Online olarak yapacağınız alışverişlerinizde Farmasi’nin geniş ürün skalası ile aradığınız tüm ürünler bir tık uzağınızda! Kaliteli ve temiz içerikli ürünleri çok daha uygun fiyata satın almak için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Siz de hem kendi kişisel ihtiyaç alışverişleriniz için hem de ailenizin ihtiyaçları için Farmasi’nin helal sertifikalı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Özel günlerde eşinize, arkadaşlarınıza, çevrenizdekilere hediye almak ve ürün tavsiye etmek için Farmasi’yi tercih ederek kazanç sağlayabilirsiniz.

Farmasi üye girişi sayfası üzerinden sipariş kodunuz ile sipariş ettiğiniz ürünlerin kargo durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca daha önce vermiş olduğunuz siparişlerinizi Siparişlerim sayfasından kontrol edebilirsiniz. Online üyelik ve kayıt formu için tıklayınız.