Farmasi'ye Kayıt Olmak İçin

Farmasi'ye Kayıt Olmak İçin

Farmasi’ye kayıt olmak ve ürünleri katalog fiyatı üzerinden çok daha indirimli şekilde satın almak için doğru adrestesiniz! Kayıt ve başvuru formu için Buraya tıklayınız.

Siz de Farmasi’ye kayıt olmak için Farmasi kayıt formunu doldurarak Farmasi ailesine katılın. Sipariş takiplerinizi kontrol edebilmek ve Farmasi paneline giriş sağlamak için gerekli bilgileri doldurarak kayıt olunuz.

Farmasi kozmetiğin zengin ürün seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. Aradığınız her şey Farmasi’de! Bakımdan kozmetiğe, temizlik ürünlerinden parfümlere, aksesuarlardan gıda takviyelerine kadar birbirinden yenilikçi ürünleri katalog fiyatından %40 daha indirimli satın almakiçin üye olabilirsiniz.

Farmasi size sadece avantajlı bir alışveriş fırsatı sunmuyor! Farmasi’nin avantajlarından yararlanarak kariyer oluşturmak için Farmasi ailesine katılın! Kariyer basamaklarını tırmanarak kendinize özgür bir iş fırsatı tanıyın! Farmasi kazanç dünyasına ilk adımı atmak için Farmasi’ye kayıt olabilirsiniz.

Kayıt için istenen bilgiler aşağıdaki gibidir;
-Ad, soyad, telefon numarası ve açık adres bilgisi.

Kaydınızı oluşturduktan sonra formu gönder butonuna tıklayarak mesai saatleri içerisinde size dönüş yapılmasını bekleyin. Bilgilerinizi eksiksiz girdiğinizden emin olun.

 Bol kazançlı ve keyifli günler dileriz!