Giresun Farmasi Bayilik Bilgileri

Giresun Farmasi Bayilik Bilgileri

Giresun Farmasi Bayilik Bilgileri Esnek çalışma saatlerinde, kendi işinizin patronu olarak üzerine bir de kendi bayiiniz,i ofisinizi açmak ister misiniz? İşte Songül Babacan ve Kamil Babacan çifti tam olarak bunu yaptı!

Farmasi danışmanı olarak başladıkları bu yolda Elmas direktör ünvanını alarak uzun süre Mercedes kullanım hakkını elde ettiler. Farmasi’nin onlara sunduğu ayrıcalıklardan faydalandılar, ev ekonomisine katkıda bulundular! Hatta Farmasi’yi ana işleri haline getirerek Giresun bayiliğini açtılar. Tüm Karadeniz’e hizmet veren Farmasi Giresun Trabzon Rize bayiliğinin bilgileri aşağıdaki gibidir;

Cumhuriyet Mahallesi İnciler Sokak, İnci Sitesi, C Blok No 6 Kat, 1 D 2 Ortahisar Trabzon Merkez.

İletişim 0542 390 4 38 38 - 0549 794 97 66

Sizde Farmasi’ye üye olarak Farmasi danışmanı olarak başladığınız yolda kendi işinizin patronu olmak isterseniz Karadeniz Merkez ofisimize gelerek başarı öykülerimizi dinleyebilir ve bizden feyz alarak kendi yolunuzda çok daha rahat bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Herkesi sıcacık ofisimize bekliyoruz! Ayrıca ofisimizde tüm Farmasi ürünlerini daha yakından inceleyebilir detaylı bir şekilde inceledikten Sonra kendinize uygun ürünü satın alabilir ve tecrübelerimizden faydalanarak Farmasi’ye üye olduktan sonra hızlı bir şekilde kariyer planınızı oluşturabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.