Nasıl Farmasi Girişimcisi Olunur?

Nasıl Farmasi Girişimcisi Olunur?

Farmasi üyelik ve kayıt işleminden sonra ilk ünvanınız Farmasi girişimcisi olur. Farmasi üyelik ve kayıt işlemi başka bir girişimci aracılığı ile yapılır. Buraya tıklayarak Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurabilirsiniz. Telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olun. Birkaç saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır.

Size geri dönüş sağlandıktan sonra hızlı bir şekilde üyeliğiniz oluşturulur ve girişimci olarak ilk Farmasi Siparişinizi vermeye hazır hale gelirsiniz. Farmasi sitesine giriş yaptıktan sonra hızlı satın al sekmesine tıklayarak sipariş vermek istediğiniz ürünlerin kodlarını girdiğinizde ilk siparişinizi oluşturmuş olursunuz. Siparişinizi tamamladıktan sonra satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Satın al butonundan sonra yapacağınız alışverişlere uygun olarak çeşitli kampanyalardan ve hediyelerden faydalanabilirsiniz. Bazı hediyeler sepetinize otomatik olarak eklenecek bazılarını ise elle seçeceksiniz. Seçimlerinizi gerçekleştirdikten sonra devam sekmesine tıklayabilirsiniz. Devam sekmesinde adres bilgileri yer alıyor olacak. Sipariş vermek istediğiniz adresi tanımladıktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer yeni bir adres belirleyecekseniz yeni teslimat adresi tanımla butonuna eğer eski ve adresi kullanacaksanız Bu adresi kullan butonuna tıklayabilirsiniz.

Teslimatın nasıl yapılacağına karar vermek için Aras Kargo seçeneğini tıklayabilirsiniz. Ödeme seçeneklerinde ise 3 farklı ödeme seçeneği karşınıza çıkacak.
  1. Kredi kartı ile ödeme
  2. Banka havalesi ile ödeme
  3. Kapıda ödeme
Bu seçeneklerden birini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Farmasi girişimcisi olarak tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatları satın alabilirsiniz. Ayrıca Farmasi girişimcisi olduktan sonra Farmasi’nin size sunduğu kariyer basamaklarından da faydalanabilirsiniz. Girişimci olarak başladığınız kariyer basamağında müdür, elmas müdür ve daha birçok ünvanına sahip şekilde devam edebilirsiniz.

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın.
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak ve Farmasi girişimcisi olmak için tıklayın
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın. 
-Farmasi üyesi olup tüm indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için tıklayın.