Ordu Farmasi Bayilik Bilgileri

Ordu Farmasi Bayilik Bilgileri

Ordu Farmasi Bayilik Bilgileri Farmasi ürünlerinin son zamanlarda ne kadar popüler olduğunu biliyorsunuz. Renkli kozmetik ürünlerinden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ürünlere varana kadar hepsi nin %100 Türk markası olan Farmasi’de bulabiliyoruz. Peki Farmasi ürünlerinin direkt olarak inceleyerek gidip satın almak ister misiniz?

O halde Karadenizlilere bir müjde verelim!

Ordu’dan Giresun’dan, Trabzon’dan Rize’den kısacası tüm Karadeniz’den ulaşabileceğiniz Farmasi Karadeniz merkez ofisi açıldı!

Songül Babacan ve Kamil Babacan çiftinin Merkez ofislerinde hem tüm Farmasi ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyerek satın alabilir hem de Farmasi üyeliğinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Songül Babacan yıllar evvel Farmasi danışmanı olarak başladığı yolculuğunda günden güne yükselerek hem çok daha iyi bir hayata sahip mi oldu Hem de kendi iş fırsatını kendisi yarattı! Sizde Songül Babacan ve Kamil Babacan çifti gibi Farmasi danışmanı olarak başladığınız yolda büyümek, ilerlemek istiyorsanız bilgili ve tecrübe sahibi insanlarla sohbet etmek için de Farmasi Karadeniz Merkez ofisine davetlisiniz.

Farmasi Karadeniz Merkez ofisinde ücretsiz cilt bakım ürünlerini inceleyebilir ücretsiz cilt bakımı yaptırabilir, hoş sohbet ve samimiyetle Farmasi hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve ücretsiz Farmasi üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Sizde Farmasi’ye üye olarak hayallerinize bir adım daha yaklaşın ve tıpkı Songül Babacan, Kamil Babacan çifti gibi Farmasi danışmanı olarak başladığınız yolda gitgide büyüyerek Elmas direktör ünvanına kadar çıkın! Hatta kendi bayiinizi, kendi ofisinizi açarak ana işiniz haline dönüştürün!

İşte Farmasi Karadeniz merkez ofisi bayilik bilgileri;
Cumhuriyet Mahallesi, İnciler Soka, İnci Sitesi, C Blok No 6 Kat 1 D2, Ortahisar Trabzon Merkez
İletişim 0542 394 38 38 -  0549 794 97 66

Sizde Farmasi ye üye olmak için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak bizlere ulaşabilir aklınıza takılan tüm soruları detaylı bir şekilde sorabilirsiniz.

Farmasi Karadeniz Merkez ofisine tüm Karadenizliler davetlidir!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.