Trabzon Farmasi Bayiliği Açıldı

Trabzon Farmasi Bayiliği Açıldı

Trabzon Farmasi Bayiliği Açıldı Tüm Karadeniz Bölgesine hizmet veren Songül Babacan ve Kamil Babacan çiftinin Karadeniz merkez ofisi açıldı! Trabzon’dan ulaşabileceğiniz gibi Karadeniz’in tüm diğer noktalarından da Farmasi bayiliğine ulaşabilirsiniz.

Songül Babacan hayallerinin peşinden giden başarılı bir iş kadınıdır. Elmas direktör ünvanını aldıktan sonra başarılarına bir yenisini daha eklemiş ve Karadeniz Merkez ofisini açmıştır. Merkez ofiste Farmasi’nin tüm ürünlerini detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Tüm Farmasi ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyerek tester ürünleri deneyerek içinize sine sine rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Farmasi markası hakkında merak ettiğiniz her şeyi size çok detaylı bir şekilde anlatacak bilgili ve güvenili,  yıllardır Farmasi’ye gönül vermiş, bu sektörün başarılı temsilcilerinden olan Kamil Babacan ve Songül Babacan ile değerli bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Sohbetimiz esnasında hem Farmasi markası hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir hem üyeliğin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ürünleri bizzat deneyerek satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Farmasi Karadeniz Merkez ofisinde ücretsiz olarak cilt bakımınızı yaptırabileceğiniz gibi kayıt merkezi ve Farmasi fırsatlarından yararlanmak gibi imkanları da değerlendirebilirsiniz.

Farmasi ye Ücretsiz üye olabilir aklınıza takılan tüm soruları detaylı bir şekilde öğrenebilir ve kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Kendi işinizin patronu olma fırsatı için sizleri de Karadeniz merkez ofisine bekliyoruz.
Trabzon Farmasi Ofisi için detaylı adres;

Cumhuriyet Mahallesi, İnciler Sokak,İnci Sitesi, C Blok, No 6 Kat 1, D 2 Ortahisar Trabzon Merkez iletişim 0542 394 38 38 - 0549 794 97 66

Sizde bir adım atmak, kendi işinizin patronu olmak için sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.